Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Olej


Dress

Recommended Posts

Davy: cas za to auto dal, když to má takovéhle závady, a kde, smím-li vědět?

Jinak podle toho, jak to popisuješ, je nanejvýš třeba, aby to prohlídl někdo Peugeotů znalý, a řekl, co je s tím potřeba udělat - a jestli to má vůbec cenu...

Jinak rezervu bych možná nějakou i našel, za nějakou symbolickou cenu, ale tohle tě asi teďka pálí nejmíň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad1) Ten servisak ke kterymu to ted vezu je nejakej manik co taha PEUGEOTy z nemecka atd. A hodne o nich vi a je to automechanik. Navic ma dobryho kamose co zase dela elektriku. Jednomu mymu znamymu dotahl P405 2,0D a neustale mu ho servisuje. Tak do nej hodne vkladam.

ad2) Peugeota jsem koupil v AUTOVOKO stal 49 000,-. Jeden Patek jsem se na nej byl kouknout s jednim CITROENakem (stal 59000,-) a v pondeli ho zlevnily na 49 000,- a ja ho koupil.

ad3) rezervu bych bral - co za ni chces? Kdyztak napis na muj email

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak jsem nepochopil, že je u nás čekací doba 3 týdny, to bych fakt chtěl vidět toho čekatele, když všechny zatím bereme v podstatě okamžitě - pokud se něco neshání a u oleje a nějaké prohlídky to vůbec neřešíme, prostě to tam ráno necháš a odpoledne dostaneš seznam doporučení.

Rebík

Auto Vašenda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To VIX: To víš, že to tam naleju hned, ještě musím skáknout pro filtr. Měl jsem na mysli, že ujedu 10 tkm na tom minerálu co jsem teď koupil a pak tam naleju ten polosynte?ák (SuperDiesel).

To Oddie: Auto jsem kupoval v září, moc jsem s ním nejezdil (cca 2 tkm). Teď budu měnit olej. Nemrzku jsem proměřoval, tuhle zimu by měla bez problému vydržet, příští rok dám novou. Brzdy jsou v pohodě. Měl bych vyměnit rozvoďák (nevím jak je tam dlouho ten co tam je teď), ale momentálně nejsou prachy.

Ještě k tomu oleji. Mám 405 SRDT r.v.93, (najeto 170 tkm podle tacha - osobně odhaduji tak do 250 tkm). Myslíš že to snese polosyntetiku, nebo tam mám raději lít minerál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal bych tam s klidem polosyntetiku.

K té nemrzce - doporučuju vyměnit stejně, i když je změřená, že tuhne např. při -30°. Ono totiž, spousta lidí na výměnu kašle, a nemění ji v těch doporučených cca 3 letech. No, a sice je pak třeba stále odolná mrazu, ale spotřebovávaj se z ní inhibitory koroze. To je důvod, proč se má měnit, má víc funkcí, než jen mrazuvzdornost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...