Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ulozeni tlumice 306


hloze-ja

Recommended Posts

Ahojte. Tak uz me ty nase silnice pekne stvou. A to se tem diram vyhybam. Nekdy se to nepovede. Stat by mel davat nejaky kompenzace za to, po cem tady musime jezdit.

K veci: Neco mi zacalo klepat z pravy strany pri spis pomalejsich prejezdech nerovnosti. Myslel jsem, ze se zase povolila tycka stabilizatoru, ale dosel jsem az k tlumici. Kdyz vemu za kolo (mam to zvednuty na zdvyzi) a zvedam ho nahoru, dolu, tak je tam mala vule a klepe to. Vsechno ze zhora je dotazeny (tlumic i to ulozeni) Pruzina se zveda s kolem, je vule nekde kolem ulozeni. Nevite, prosim, jestli kdyz vymenim ulozeni tlumice, tak se to srovna? Nevim, jak to tam presne je. Moc diky za odpovedi. Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mam ten samej problem akorat na levi strane, ale nevim jestli me to nejde od zadku, nevim jak to tam ma 306ka n azadku udelany jestli tam je ulozeni tlumice taky :myslim

Furt nemuzu zjisiti jestli to je ze predku nebo to de od zadku, musim uz to zvednout a zahejbat kolama :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkontrolovat zadni ulozeni lze jak? vzit za ten tlumic jestli nelita? nebo za kolo? :D musim to cely prave zvednout a obejti, prootze to klepani uz me stve, ale je to klepot kterej se ozve treba 4x za sebou kdyz prejedu nerovnost, takze tam musi nekde neco litat , a prave se bojim toho , aby se me nepodelal tlumic jestli tam lita :nevim jestli teda se timhle muze odrovnat :myslim tutiz do chci zjistit co nejdriv, uz to mam prez pul roku a myslel sem si , ze to dela ta tycka stabilizatoru, ale ted me znamej mechanik menil olej, a filtry a jel to projet a prvni co me rek je to: ty vole ti tam v zadu neco klepe, a ja mu rikam , ze je to asi ze predu tycka a on, ne to me prislo jako ze zadu spatny ulozeni tlumice, ale uz nebyl cas na to to zkontrolovat, tak si to zkusim nako zjistit sam, jen nevim jak :D:mad: , jediny co vim proste zvednout a zahejbat kolama :aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No silentbloky mam zkontrolovany ale je pravda , ze ted nevim jestli uz me to delalo kdyz me to kontrolovali, nebo jestli to zacalo az potom, takze nako se na to mrknu, jinak utrzenej silenblok je videt, nebo naky njiny zpusob? :D Ja sem fakt tohle nikdy nedelel tak se ptam jako zelenac :D , ale zase chci se neco malo opet priucit, co clovek zvladne sam, aniz by potom musel jet do servisu a rict jim tam, neco me nekde klepe, takze sevis na to prijde za 3 hodiny a treba se stava, ze pride uplne na neco jinyho a klepe to vesele dal :D takze je lepsi tam prijet rict jim, vymente me tohle a je to a urcitenakoy stovecky se z kapsy nehnou :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, stahovaky si sezenu. Ted jsem mel pruzinu stazenou jen dratama, ale nakonec jsem to nechal az na poradu, jestli to neni znamejsi a predem definovatelnejsi problem. Takze mi nezbyva nez to rozhodit a kouknout , jestli je to proklepany nebo je spatny to lozisko. A bourany to nebylo:-) Diky za rady a preju pekny den.Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem na to dneska koukal, no misky sou krasny, pruzina taky, takze nevim, jeste zkusim pristi mesic vymenit ten stabilizator jestli to nedela on. :grr

Vsimnul sem si ale, ze na leve strane mam tu prachovku(jestli se tomu tak rika) jak chrani tlumic ta guma, jestli je to ono, tak tu mam vis nez na pravy strane, takze vlaste asi 5cm je videt, ale zase jestli to neni dany tim jak stoji auto, prootze se me i zdalo ze tlumic na pravy strane s pruzinou je niz nez nalevi , musim to odstavit nekde na rovnym povrchu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...