Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Buchanie v zadnej naprave


LuboZA

Recommended Posts

Původně zaslal: LuboZA

Potreboval by som poradit. Mam 406 r.v 2000 1.8 16v. Na zadnej naprave som vymenil stabilizatory aj tlmice a po prejdeni jamou mi to neuveritelne bucha. V com este moze byt problem?

ještě je tam jeden par tyček ale vodorovnych , takzvane ramenka sbihavosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohlo by se jednat o silentbloky....kámoš má 2.1 sedan, s velkym bouchánim vzadu, v domění stabil. tyček je nechal vyměnit a v servisu mu řekli, že se jedná o nějaké silentbloky u kola nebo tam někde, pořádně sám neví....jsem to z něho tahal jak jen šlo, ale přesně neví:nevim....oprava v autorizovaném servisu, kde to měl mu řekli cca...8 000Kč....

Auto mu tedy ještě k tomu dost plave...a bouchá fest...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne. Ten kámoš to ví přesně co mu řekli v servisu. " Pane ty stabilizátory jsme vám vyměnili, ale bouchá to stále. Jsou na zadní nápravě špatný všechny silentbloky - prineste si ještě 10 000,- a my vám to doděláme :D " Jedná se o celé uložení kola. Pravdou je že to bouchá stejně tak než jsem auto dal do servisu. Myslim, že hlavní podíl na bouchání mají ramínka sbíhavosti. Když auto naložim tak plave tak, že to opravdu je cítit a poměrně rychle to odnáší pneu na zadních kolech. To budou asi ty silentbloky. Sám nevím kde mam začít postupnou výměnu. NEMÁ NĚKDO UŽ NĚJAKOU ZKUŠENOST SE SILENTBLOKY A JESTLI JE VÝMĚNA SLOŽITÁ NEBO JESTLI JÍ ZVLÁDNU SÁM ?? :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

chlapi už dlouho tady sleduju forum protože jsem řešil také nejaké problémi s autem mam 406 TD, taky mi začala bouchat zadní náprava. Dlouho jsem tady sledova dotazy a řešení nápravy, je to tak 50 na 50, i jsem vyzkoušel některé rady. Tlumiče mám dobré, stabilizační tyčky taky, silenloky ty za bubny mám nově vyměnené, ale pořád tam něco bouchalo tak sjem zajel za klukama do dílny ať se na to ještě podívaj a našli tady to

post-0-14109598704883_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Taky by bylo dobrý sem dát aspoň přesný název toho dílu a objednací číslo. Blbě se mi mluví s člověkem, který jakoby ani nechtěl pochopit co po něm chci. A když zjistí, že to je jen za 3 kola, tak bude ještě nechápavější. Možná by bylo dobrý nás navést na stránky, kde se to dá objednat. public.servicebox.peugeot.com jsem zkoušel a nic.

Nebo jestli má někdo z vás možnost, objednal bych dva kusy na starý model kombi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...