Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Škube mezi 1500-2000 ot.


Luig

Recommended Posts

No modly se za rampu pac, ta je mnohonasobne levnejsi :nevim , nevim, ze to stoji ranec penez, podelany cerpadlo, by melo vydrzet vecnost a co tady ctu tak odchazi dost casto , neky shity tam montujou nebo co, to sou ty brigadnici o prazdninach :D potom ta soucastka stoji za hovno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,tak já měl stejnej problem s tim škubánim,možná trošku jiný příznaky.Stačilo přidat plyn a už to škubalo.Na diagnostice mi zjistili špatnou lambda sondu a hlavně co to zpusobovalo byl snímač tlaku vzduchu.Mam to od pátka vyměněný a najeto s tim přes vejkend 300km a zatim to ani jednou neškublo,musim zaklepat.Takže mam doufám po starostech.Tou diagnostikou nic neztratíš,kromě asi 350kč,ale je to lepší než měnit ruzný věcy na slepo:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

A co teplotní čidlo u toho co nestartuje ráno?

Pokud je čidlo špatný tak nefunguje automatickej sytič.

to bylo hned první co jsem si nechal měnit.

Mě to tak připadá jako by nefungoval sytič.

Taky je možné že vyměnili třeba jiné čidlo je jich tam spousta.

Docela bych potřeboval radu někoho kdo se v tomhle speciálném motoru na 106ce vyzná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a ted jste mi zamotali hlavu:)

V úterý jdu na výměnu palivovýho filtru, když to nepomůže tak obětuju 4 kila za kabely pak eventuelně vyčistit klapku a krokáč a pak se uvidí...

Jinak jsem se asi blbě vyjádřil, neškube to pořád, dneska jsem lítal celej den a nic, ale ráno to zas chtělo dlouho držet na spojce jinak to mělo tendenci škubnout a zdechnout. A studený starty mám jinak v pohodě, hned si to nastaví zvýšený otáčky dokud se to trochu nezahřeje, pak samy pomalu padaj, v tom problém neni. Až budu moudřejší tak určitě napíšu:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry,

chcem sa opytat ci hdi maju krokovy motorcek? lebo aj mne to cuka a skusal som to to tu riesit ale zatial to nikto nevyriesil. Tak sa pytam ci nahodou nemaju dizle a benzy podobny krokovy motorcek. Ked lahucko drzim plyn tak to cuka pri pridavani.

tu je link:

[upravil dne 12.9.07 ajven]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

sorry,

chcem sa opytat ci hdi maju krokovy motorcek? lebo aj mne to cuka a skusal som to to tu riesit ale zatial to nikto nevyriesil. Tak sa pytam ci nahodou nemaju dizle a benzy podobny krokovy motorcek. Ked lahucko drzim plyn tak to cuka pri pridavani.

tu je link:

[upravil dne 12.9.07 ajven]

Motory HDi mají samozřejmě krokové motorky také. Podívej se na www.autoklucka.cz a v sekci peugeot - krokovémotorky najdeš ten správný :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...