Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

rozvoďák 406 coupé


Pišta

Recommended Posts

Ahoj peugeoťáci. Mám najeto 115000 km a chystám se na rozvody.Jezdíval jsem do Federál cars servisu na chodově,kde jsem chtěl udělat i tu výměnu rozvoďáku,ale řekli mi cenu 10-12000,tak se mi zdá,že to je trochu moc.Píšete o servisu Vašenda,tak se ptám jaké máte zkušenosti o výměně rozvodů v tomto servisu. A za kolik to asi udělají.A jestli používají kvalitní řemeny.Motor je 2.0 16v 99kv r.v 2000 RFR. Předem díky za rady. Cením si toto fórum, je to moc dobrá věc. Ještě malý dotaz. Jak se tu vkládají fotky vozu. Tedy vlevo na obrazovku.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pišta

Ahoj peugeoťáci. Mám najeto 115000 km a chystám se na rozvody.Jezdíval jsem do Federál cars servisu na chodově,kde jsem chtěl udělat i tu výměnu rozvoďáku,ale řekli mi cenu 10-12000,tak se mi zdá,že to je trochu moc.Píšete o servisu Vašenda,tak se ptám jaké máte zkušenosti o výměně rozvodů v tomto servisu. A za kolik to asi udělají.A jestli používají kvalitní řemeny.Motor je 2.0 16v 99kv r.v 2000 RFR. Předem díky za rady. Cením si toto fórum, je to moc dobrá věc. Ještě malý dotaz. Jak se tu vkládají fotky vozu. Tedy vlevo na obrazovku.:myslim

Rozvody ti neporadím, něco o tom najdeš prohledáním fora, ale jak vložit fotku do avataru máš tady -

Jo a popisek auta si dej do podpisu komplet, obsah motoru a rok vyroby, pak hned každý ví o čem je řeč. ;)

[upravil dne 9/9/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bez vodní pumpy :

sada rozvodového řemenu SKF - 4017 kč (kladky,řemen)

sada rozvodového řemenu FEBI -3750 kč (kladky,řemen)

nebo

jednotlivě:

vodící kladka rozvodového řemenu SKF - 955 kč

napínací kladka rozvodového řemenu SKF -1118 kč

FB 04804 napínací kladka rozvodového řemenu FEBI -1308 kč

FB 06982 vodící kladka rozvodového řemenu FEBI-1217 kč

rozvodový řemen GATES (136 x 1) - 1071 kč

rozvodový řemen FEBI - 973 kč

rozvodový řemen BOSCH - 568 kč

rozvodový řemen BOSCH - 1242 kč

vodní čerpadlo AIRTEX - 875 kč

vodní čerpadlo BUGATTI AUTORICAMBI - 1452 kč

vodní čerpadlo SKF - 1776 kč

vodní pumpa FEBI - 1815 kč

vodní pumpa GRAF - 1255 kč

Cena za práci dle servisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za rady. Je to můj mazlíček,tak si nechám radši poradit z Vaších zkušeností. Nechal jsem si kdysi delat rozvody na MI16 v malém servisu,a to jsem si myslel ,že jsou dobří.A napínací kladku mi napli na druhou stranu a pořád to vydávalo nějaké divné zvuky v určitych otáčkách protože se povolovala.Málem jsem oddělal motor,než se přišlo nato napínání kladky.Tak teď se raději poradím s Vámi. Jo? Jinak byl jsem v serv. Vašenda osobně,tam mi všechno vysvětlili. Udělají to asi za 7500kč,tak to jde. Vypadají seriózně. Trochu víc času mi dalo najít ten servis,je docela zašitý. Tak přeji hodně šťastných km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pišta

Díky moc za rady. Je to můj mazlíček,tak si nechám radši poradit z Vaších zkušeností. Nechal jsem si kdysi delat rozvody na MI16 v malém servisu,a to jsem si myslel ,že jsou dobří.A napínací kladku mi napli na druhou stranu a pořád to vydávalo nějaké divné zvuky v určitych otáčkách protože se povolovala.Málem jsem oddělal motor,než se přišlo nato napínání kladky.Tak teď se raději poradím s Vámi. Jo? Jinak byl jsem v serv. Vašenda osobně,tam mi všechno vysvětlili. Udělají to asi za 7500kč,tak to jde. Vypadají seriózně. Trochu víc času mi dalo najít ten servis,je docela zašitý. Tak přeji hodně šťastných km.

jj na tom se NEVYPLATÍ ŠETŘIT!!!

apropó: přijedeš na sraz do Kostelce, ať tam s coupé nejsem sám? MPavel už coupé nemá.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...