Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prevodovka na hdi 66 a 80


lumpma

Recommended Posts

Oproti 66kW by měla být na 80kW jiná převodovka, krapítko silnější...a lehce rychlejší...

Bežový potah mívají hodně Peugeotí dotažený z NL s plnou výbavou....ale určitě pokud si kupující připlatil může se vyskytovat i v jiných výbavách...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Alek

Oproti 66kW by měla být na 80kW jiná převodovka, krapítko silnější...a lehce rychlejší...

Bežový potah mívají hodně Peugeotí dotažený z NL s plnou výbavou....ale určitě pokud si kupující připlatil může se vyskytovat i v jiných výbavách...:papa

Správne správne, aj ja ho mám - plná výbava z NL... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mate nekoho overeneho kdo je dovazi a nepretaci tacho nebo jine upravy?? Radsi vedet ze je starsi nebo ma jine vady nez byt nemile prekvapenej.

Jinak diky moc za info dost spatne se schani ale o to krasnejsi jsou. jednoho jsem si vyhlidnul ale ma rizeni na druhe strane:roll je v UK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lumpma

mate nekoho overeneho kdo je dovazi a nepretaci tacho nebo jine upravy?? Radsi vedet ze je starsi nebo ma jine vady nez byt nemile prekvapenej.

Jinak diky moc za info dost spatne se schani ale o to krasnejsi jsou. jednoho jsem si vyhlidnul ale ma rizeni na druhe strane:roll je v UK.

Mrkni na www.mzauto.cz....táta se synem je dovážejí jen z NL, prý tam mají člověka, který jim tam solidní auta shání....byl jsem se tam podívat na 2.0HDi a 2.2HDi se světlim interierem...solidní auta měli v nabídce! Nedaleko Prahy...

Ale nakonec jsem koupil z Francie v kůži ST Sport:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lumpma

mate nekoho overeneho kdo je dovazi a nepretaci tacho nebo jine upravy?? Radsi vedet ze je starsi nebo ma jine vady nez byt nemile prekvapenej.

Jinak diky moc za info dost spatne se schani ale o to krasnejsi jsou. jednoho jsem si vyhlidnul ale ma rizeni na druhe strane:roll je v UK.

Také jsem měl vyhlídnutý světlý interier, ale nakonec nás s přítelkyní odradilo pečovat o něj...páč naložíme nezbedný kámoše dozadu a při dešti a nějaký akci bysme pak druhý den nic jiného nedělali, než čistili...jinak fajny svět v autě to je:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...