Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo bude první?


Jirkap

Recommended Posts

Toš dnes sem si čekání v Peugeotu v Hodoníně krátil prolézáním tamních exponátu a ta 4007 mě hodně sklamala to že je to japonec vím ale čekal sem že to bude lepší :myslim prostě děs už jen když otevřeš dveřa tak je vidět že to kolem Francie jen projelo :bojim nepodsvětlené vypínače stahování oken , tvrdé plasty jak v nejlacinějším modelu a to celkové pojetí interieru no toje hnus velebnost prostě je vidět že to není Peugeot . Škoda z venku tak pěkné autí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
  • O 6 měsíců později...
  • O 8 měsíců později...

Ahoj, kolegové.... tak nevím jestli jsem první ale já ji mám dokonce doma v garáži, kupoval jsem ji novou v listopadu 2009. Motor 2.2 hDi, vývava Active, pořizovací cena 690.000,- po slevě 25 %.... pokud Vás něco zajímá se klidně ptejte.... jezdím za slušných 6.5l/100km a to docela svižně, najeto 38.150 km, za jakehokoliv počasí a v jakém koliv terénu či povrchu.... jinak uplný trojčata 4007 - C-Crosser - Outlander. Toužil jsem po ní a jsem spokojenej.....:), jinak čekám na model 2008 (jsem zvědavej co bude stát) což bude nejmenší 4x4 od Peugeotu ---- chci pro manželku ta 4008 byt je menší než 4007je pro ní i její garáž příliš velká...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

to auto nemám ,nevlastním ani o něj nemám zájem .Míjel jsem C-C 2.2 Hdi a ty široký balony .....

 

Jak se to chová v ultra zimních podmínkách - těžký sníh, kolem O st. C , nebo třeba -15 ,  sníh na cestě od 10 cm výš ....?

 

mám s tím zkušenost jen na mokru v horách , 5 st .  dojíždím to a pán chce závodit ....lítal mi po silnici mokrý zprava zleva prostředkem , samý saze za ním ... já žádnou krev,přes 4 tis jsem nešel,  ..stále pravý kraj ,žádný nadjíždění ,navíc 50 /50 benál etanol ,moc mi to ani nejelo ,a gumy předek 3 ,vzadu 4.5 tvrdý pirelky ..a o pár utahovákách  mi dává bliknu vpravo..

Překvapila mě ta nestabilita,jak to začal honit ,když  jsem ho sledoval ,ten traktor.

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...