Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Schopnosti motoru Hdi 66kw


fimima

Recommended Posts

Dneska jsem jel se svoji 406tkou trasu Mlada Boleslav-Plzen-Kaznějov a spatky.Jelikož jsem se nudil tak jsem s autem,či spíše s motorem trochu experimentoval.Zjistil jsem že to auto krasne tahne i ve vysokych otačkach a delši stoupani mu nedelaji problemy, a to bylo z 2/3 zatižený.Překvapil mě tah motoru bez nutnosti podřazovat.No největši překvapeni byla max. rychlost,a to 200km/h!!!Potřeboval na to delši usek ale bez většich problemu to zvladnul.Co si o tom myslite?Asi měl motor svuj den.:myslim:myslim:myslim:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přema:Bylo to na rovince to uznavam,ale stejne to jelo jak besný.Nevim jestli jsem to auto nekoupil už nějak upraveny myslim jako preprogramovany nebo nejak tak.V nizkych otačkach je takový nemastny neslany ale ve vysokych jede dobře.

apeveco: Ja mam v techničaku 180.Včera jsem se přesvědčil že i po 150 dal zrychloval,a docela dobře.

Třeba měl motor včera svuj den.:myslim:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fimima

Přema:Bylo to na rovince to uznavam,ale stejne to jelo jak besný.Nevim jestli jsem to auto nekoupil už nějak upraveny myslim jako preprogramovany nebo nejak tak.V nizkych otačkach je takový nemastny neslany ale ve vysokych jede dobře.

apeveco: Ja mam v techničaku 180.Včera jsem se přesvědčil že i po 150 dal zrychloval,a docela dobře.

Třeba měl motor včera svuj den.:myslim:nevim

Tak to máš asi nějak upravený...........to by potom souhlasilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fimima

Přemo to musi byt fofr když tam maš 106kw. Občas bych taky potřeboval tolik kilowatu pod kapotou.Ale při tech bodech za rychlost jsem rad za 66kw.

To jsi piš že je to fofr,jede to jak pitomé,nepředstavím jsi že bych tam měl ted mín.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fimima

Přema: Nepršelo,ale byl takovej težkej vlhkej vzduch a to ten motor rad.Ješte mě napadlo že jsem měl problem na emisich a prošel jsem tak tak.Nemuže to mit neco společneho?

jestli nemas zaslepeny EGR ventil ,jo a ja mam v technicaku maximalku 185 a splnym autem jsem to kolem Olomouce dal na 215 km/h a jelo relativne v klidu nehazelo a tak.taky jsem překvapen a to mam benzin bez turba (1,8 16ventil)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: fimima

Přema: Nepršelo,ale byl takovej težkej vlhkej vzduch a to ten motor rad.Ješte mě napadlo že jsem měl problem na emisich a prošel jsem tak tak.Nemuže to mit neco společneho?

jestli nemas zaslepeny EGR ventil ,jo a ja mam v technicaku maximalku 185 a splnym autem jsem to kolem Olomouce dal na 215 km/h a jelo relativne v klidu nehazelo a tak.taky jsem překvapen a to mam benzin bez turba (1,8 16ventil)

Mě to taky jede 215.....:D:D:D a mám v techničáku 185 čím to asi bude...????:D:D:D

[upravil dne 9-9-07 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Pe.Tr

jenže ja to mam bez uprav ty Přemo jeden:D:D:D

:D:D:D ty jeden..... až tam budeš mít ty moje 17" tak uvidíme...:myslim:myslim

nojo ale aleaspon se bude na codivat , ted jezdim rychle aby nebyly vidět ty plechy:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...