Jump to content
Sign in to follow this  
usiusi

svítící kontrolka ABS

Recommended Posts

Ahoj, mám 206 1,4 HDI 2003, po velkém lijáku začala svítit kontrolka ABS, a svítí stále. Brzdový pedál je tvrdý,brzdy funkční,ale ABS ne,kapalina v pořádku.Co mám podniknout? Díky za rady.

Původně zaslal: usiusi

Ahoj, mám 206 1,4 HDI 2003, po velkém lijáku začala svítit kontrolka ABS, a svítí stále. Brzdový pedál je tvrdý,brzdy funkční,ale ABS ne,kapalina v pořádku.Co mám podniknout? Díky za rady.

nevim odkud jsi ale my ted v Praze a okoli zaznamenaly par kradeži abs čidel ze zadnich brzd , je to jen na jednom sroubku , vim minimalne o čtyřech 206 tkách.

jinak by to mohlo byt vadne cidlo abs , chce to zajet na diagnostiku, nemusi to byt u konsesionaře pač tohle zvladne i obyč uni diagnostika

Svítí ti všechny žárovky na brzdových světlech...???? I to může rožnout ABS.

Kámoš dal dozadu diodové žárovky a okamžitě se mu rožlo ABS,má to menší odběr proudu tak proto a se špatnou žárovkou je to to samé....

Tak to mame asi stejny problem akorat ja na 407. a taky to bylo po velkym lijaku a ted to dela porad.dneska jsem dal auto do servisu tak uvidime co na to reknou a kolik to bude stat.

ABS se rozsvítí i při vadném čidle/kontaktu brzdových světel u pedálu....u některých modelů jsou 2 konektory na jednou čidle...jeden konektro pro světla a druhý pro ABS.....:papa