Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otáčky


rodov

Recommended Posts

Zdravím všechny,

schválně jsem nepsal hned druhý den,počkal jsem několik dnů provozu,jestli bude všechno tak jak má být.Můžu konečně napsat:ZÁVADA JE ODSTRANĚNA.Auto necuká a nechcípá.Jen jsem ještě trošku zvýšil volnoběžné otáčky.Trubičku k PZ kolu mám opravenou,při tom mi udělali i druhou stranu a v PZ kole teklo prasátko.Tak teď už jen jezdit.Ještě bych chtěl udělat zadní nápravu,namazat,návod je tady na fóru.Takže všem ještě jednou dík.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak se připojuji taky.Měnil jsem motor 1.1 jednobodovej střik,kus za kus.Ten motor jsem si v původním autě projel,šlapal jak hodinky krásně táhnul ,no prostě paráda.Kámoš se docela divil že vůbec nežere a říkal mi to v době kdy jsem ani neuvažoval že si ho vemu.No skrátka vymontovali ho přivezli a ještě mi ho pomohli namontovat.S veškerejma komponentama na motoru jsme nehejbali ani jsme nic neměnili.Vše zapojili jak má bejt a ejhle motor nechtěl naskočit.Potom naběhl jen když byl studenej teplej nenaskočil.Moje úvaha je že se uchlastal a ptroto nechtěl naskočit-byl totiž cítit všude nespálenej benzín.Odvezl jsem to k jednomu elekrikáři ten se v tom pohrabal a za dva dni to jezdilo-no ale jak.Nedrží volnoběh při jízde stále pocukává ale co je nejhorší žere kolem 10 litrů.Jo a z vejfuku jde docela černej kouř.Hadice jsou v pořátku,to jsem dnes kontroloval.Akorát co jsem zjistil že když odpojím hadičku co vede od spodku vstrikování k sání,nasává to vduch a motor se ve volnoběžných otáčkách sklidní a i při jízdě se cukání omezilo-spotřebu jsem neměřil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...