Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 307SW


adamB

Recommended Posts

Nazdar

Nevim co je v 307micce za originalne repraky, ale v P206 byly takovy sileny papiraky - docela hruza s drobnym magnetem/civkou.

Vymenil sem za Helixy a hraje to o poznani lip. Alpine budou taky v pohode, takze se podivej na originalní repraky u 307ky a podle toho jaky budou kvality, tak je bud vymen, nebo je tam nech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já je měnil-sice ne za Alpine,ale za JBL a je tam i pro hluchého znát rozdíl:super

Ty origoš jsou totální papíráky,jak přední tak zadní.

Přední pásly přesně na díry(165mm) a zadní budu teprva měnit,ale už do zadních dveří jsem přidal výškáče JBL a i na to origo rádio to hraje slušně:super

Takže výměnu jen a jen doporučuji:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Nevim, co tam mame my, ale hraje to tragicky. Basy absolutnezadny, stredy mizerny a jediny, co je jaxtax slyset sou naprosto plechově nepřirozené výšky. Hnus velebnosti. (tipuju to na papirovy repracky).

V plánu je vytlumení dveří a montáž komponentních repráků (nejspíš bych to viděl na Helixy Dark Blue 62.1 (prozměnu)).

Jenže nemám vytápěnou garáž a v mrazu to dělat nebudu, tak zatím sháním podklady (jak vypadají odstrojené dveře, kolik bude potřeba tlumících desek, kam dát výškové repráčky - asi na kryty zpětných zrcátek, jak je to s uchycením 16,5 repráků (jestli budou potřeba MDF kroužky a nějaké dřevěné redukce, atd....je toho dost, co musím ještě zjistit))

Pokud máte nějaké fotky z montáže (rozebraných dveří), nebo nějaké rady, tak sem s tím :o)))

Zatím jsem sehnal popis od Destinyho (ještě jednou díky), ale tam nejsou vidět komplet odstrojené dveře. A destiny přichytil reprák na tapec dveří, já bych to chtěl hodit na na plech dveří....ale ještě jsem neviděl odstrojené dveře, tak nevim, jestli to tak pude.

http://www.destiny.cz/web_muzika_peugeot307/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...