Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

POVODEŇ 2007 !!!


Přema

Recommended Posts

Původně zaslal: mifa

Přemo a jak seš na tom ty?Musel jsi už stěhovat?A leze to nahoru,nebo už dolu?

Dík za optání ale zatím jsem nemusel stěhovat....ale ten most jak je na 6 fotce tak to je tak asi 100 m od baráku....:grr:grr vypadá to že to zatím nestoupá ale doufám že zase nezačne pršet,jinak to je venku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: mifa

Přemo a jak seš na tom ty?Musel jsi už stěhovat?A leze to nahoru,nebo už dolu?

Dík za optání ale zatím jsem nemusel stěhovat....ale ten most jak je na 6 fotce tak to je tak asi 100 m od baráku....:grr:grr vypadá to že to zatím nestoupá ale doufám že zase nezačne pršet,jinak to je venku....

Prema: ted jsem prijel z Ostravy a myslel jsem zrovna na Tebe - kua drzte se, Odre chybi uz cca pul metru a je venku z brehu :-( Od 5:00 je 3 stupen povodnove aktivity

Nastesti my mame "jenom" trochu vody ve sklepe, ovsem hur jsou na tom znami, ted si dam obed a ficim tam s cerpadlem :(:bojim:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ale celý den nepršelo takže se to uklidňuje...Jinak Zátor byl v noci evakuován prý...Osoblahu to vzalo fest a Linhartovy byly také s časti evakuovany...U nás v Lichnově se udajně kolem 02:00 na spodní straně take vylel potok naštěstí je to spíš o sklepech než o domech.Kolem 08:00 už byl zase zpatky ve žlabu...Teď tu svití sluničko tak jen ať se snaží a vysouší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím ale začalo opět trošku pršet...Snad to bude už jen zahradnický deštík bez větru ...Předevčirem už sme museli za super větru a deště spravovat střechu když nam uletěl plech a trefil tatovo auto...Jinak zažil sem obě povodně jak 96 tak 97 ještě když sem bydlel v Zatoře ale naštěstí 96 to odnesla cesta a o rok později spodní čast vesnice....http://www.zator.cz/index.php?akce=povodne〈=cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...