Jump to content
vasek1

sahary

Recommended Posts

Běží na prví otočeni klíčku na minimum ,poté už neběží,až kdyš sepne termostat. Je to normální.Dřív jsem měl 405 a tam se to tak nechovalo.Relátka jsem vyměnil i jsem skoušel řídící jednotku pod blatníkem.Žádná změna.Už si nevím rady.

Share this post


Link to post
Share on other sites

čidla teploty jsou okolo termostatu. Zelené je čidlo teploty chladící kapaliny a funguje při studeném motoru jako sytič. modré je čidlo na budík na přístojovku. A hnědé myslim na klima. To já tam nemám. Další čidlo je třeba na chladiči a má modrou barvu a to v mém případě spíná saharu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zelené jsem proměřoval ,dle návodu a tabulky s hodnotama.Našel jsem i konektor kruhový pod baterkou mam tam dva ,vede k řídící jednotce,byl celej zelenej.Tak jsem ho očistil a myslel jsem si že mam po starostech.Jenže je to pořád stejný.Na první otočení klíčku jedou obě sahary na minimum.Tak se skusim podívat na to čidlo ,jestli ho tam mam.A nemohlo by to dělat čidlo od klimi.Žádné hodnoty na měření ,ale nemam.Tak to ,skusim a zase se ozvu.:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Už to běží jak má.Nějakej umělec to propojil s vnitřní ventilací a pěkně natvrdo.Běží až po ohrátí motoru přes 100° .Náhodou jsem tam našel navíc kabel,který nebyl origo.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akorát jsem zjistil jak to bylo propojené s vnitřní ventilací,tak když to odpojim tak nejde ani klima.Ten kabel navíc vede z pod pojistkovou skříní s prazdného konektoru u relátek,k ventilátoru.Pak vše běží ,ale zase běží sahary na první otočení klíčku.Tak nevím co stím .Asi to elektrikáři.Nebo bubu muset někoho z rodiny požádat aby dojel na měření ke specialistům.:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×