Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tachometr


Martin111

Recommended Posts

Ahoj,chci se zeptat a poprosit o odpověď.Mám 306 1.9TD,96 a problém s tachometrem...za jízdy mi začal lítat ukazatel rychlosti,jedu stálých 90 a najednou na budíku 120,70,40...myslel jsem,že je to možné vlivem špatné,zkratované autobaterie.Také mi slabě startovala autobaterie ale to až asi za 2 dny potom.Autobaterii už mám jinou,nemá na tacho vliv.myslím,že to může být snímač rychlosti na převodovce.Jinak mě nic nenapadá.Díky za odpověď.Martin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fusion - nemal som problem na 605 ale na inom aute.dole v prevodovke som mal strihnuty stvorhran.zalepil som to a chvilu to fungovalo a potom mi rychlost skakala ako diva az to prasklo zase.

605-ku ked som rozoberal tak mala take iste lanko ako ostatne auta.klasika.stvorhran dole na prevodovke a hore sa mi zda ze tiez.vyberalo sa to uplne lahko.akurat ze som najprv vybral pristrojovku a potom ho vytiahol.mas s tym problem?

[upravil dne 6.9.07 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fusion- asi ano.zda sa mi ze to drzi len na takej gumovej blbosti, ale neviem aky pristup k tomu bol.ja som mal aj predoslu 605 v trojlitri a tam velmi nebolo kam davat ruky, tak to ti neviem poradit.ale myslim, ze by sa to malo dat.skus otvorit kapotu a mrknut.predosle auto na ktorom som to robil bol dvojliter a tam sa to dalo od prevodovky vybrat v pohode

edit - este ma napadlo ze mne to na 605 tiez tak trosku poskakovalo ale lanko ked som vybral tak vyzeralo byt ok.tak neviem ci to nerobilo nieco ine

[upravil dne 6.9.07 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jogin

Poud ti lita tacho, je potreba vymenit nahon tachometru v cidle, viz . kdyz budes hledat najdes, je to tady nekde napsany zkusim to najit :super

Je to umelohmotny ozubeny kolecko, to je vyclochtany a kdyz ho vymenis je pokoj

[upravil dne 7.9.07 Jogin]

Tak přestalo pršet a je klid.Musím se podívat na kontakty a zjistit kam se mi dostává voda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Lanko nové orig. na tach. 605 1337kč dalo se sehnat i neorig. za 600kč ale to už není nikde na skladě.A lítání ručičky má za následek špatné uchycení lanka v palubovce.Pokud je ta plastová objímka praskla, tak to bude ručička skákat, musí to být pořadně nasazený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...