Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pouzdra řadící tyče.


Guest Tomáš1

Recommended Posts

Nazdárek ve spolek mám dotaz. Kolik stojí pouzdra ty co jsou na konci řadící tyče. Mám novou spojku ale jak mám vůli v řadičce tak občas rychlost nedotáhnu do konce a ozve se ten hnusnej zvuk grrrrrr:(

Pouzdra vyměnim a doufám, že to pomůže.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Tomaš1: A sinchrony máš OK? Poznaš to tak že bez sešlápnuté spojky se pokusíš zařadit. Pokud řadící páka ti bude klást odpor na jednotlivých rychlost. stupních (mimo spátečky) tak je vše OK ale když při působení tlaku na řadící páku se ozve rachot zubů grrrrrr tak jsou sinchrony v hajzlu. ČUS MAXIM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sinchrony jsou ok strejda to testoval, spojka je komplet nová ale je vůle v řadičce tzn. zařadim ale díky té vůli není rychlost v té správné poloze a já pouštím spojku a najednou grrrrr. Musím víc zatáhnout za řadičku a je to ok.

Nevíte tedy někdo kolik ty pouzdra stojí? Někdo to tu uz psal ale nenašle jsem to.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, taky jsem chtěl měnit ty tzčky (vymleté pouzdra) když jsem měnil spojku a taky jsem se dozvěděl, že musíš koupit celé tyčky a tuším, že jedna stála500 nebo 600kč jak psal voštík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je docela nařez to je další litr tak to se na to pekne vys... Musím hold šlapat pořádně spojku a hlídat je-li rychlost na správnem místě. :mad:

A ještě otázečku: mění se to dobře?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no... na 8V je to pohodka.... sundas dekl svodu s boxem na filtr (pokud tam je) a muzes loupat pernicek...

U ´Mi pauvr je to horsi, ale snad taky tak nejak podobne proveditelne... Pro tebe by to mozna, skrze tu podelanou vacku od vyfukovych ventilu, bylo lepsi na to jit zespodu.. nevim, ael jestli je tam na to misto....... Normalne vemes 10-13mm klic a zapacis na kazdym tom kloubku - ono to vyskoci skoro samo... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za info Voštíku a ostatní a ještě se zeptám: existují místa nebo plochy, které se mažou? Přeci jenom je to plocha která se hodně pohybuje a namáhá.

Dík Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...