Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde najdu jednotku ABS v P307 Break ( svolávací akce )


Martensio

Recommended Posts

Když vidím, co napsal Cat, který má stejně starého Pažoutka, se stejným motorem jako já, rozdíl je jen v tom, že já mám sedana, tak bych taky mohl hodit do servisu dotaz.

:myslim Jenom mi připadá trochu nezvyklý, že by na takovéto drahý výměny svolávali 4 roky starý (aby se někdo neurazil - mladý) auta, který už jsou dávno po záruce ????? :bojim :bojim :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vlacir1

Když vidím, co napsal Cat, který má stejně starého Pažoutka, se stejným motorem jako já, rozdíl je jen v tom, že já mám sedana, tak bych taky mohl hodit do servisu dotaz.

:myslim Jenom mi připadá trochu nezvyklý, že by na takovéto drahý výměny svolávali 4 roky starý (aby se někdo neurazil - mladý) auta, který už jsou dávno po záruce ????? :bojim :bojim :bojim

Ono to zase tak starý (nový) nebude. Zakoupený auta 2003 + 2roky záruka je 2005 no a dnes je 2007. Ti co to měnili nebo opravovali v roce 2005 až do dnes to bohužel měli asi za prašule. Hold to Peugeotu trochu dýl trvalo než to uznali jako závadu (myslím že se to odvíjí od určitého množství poruch):mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je komfortní odpověd,díkes. Asi nemám šanci to označit a zjistit zda výměna proběhla

Šanci máš. Rozeber půl auta :)

To je dneska uplně normální. Zkus si třeba jen vyměnit žárovku v pravém předním světle. Taky musíš odmontovat nádobku na ostřikovače... (no nemusíš, ale je to lepší)

[upravil dne 6.9.2007 Ticcino]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

To je komfortní odpověd,díkes. Asi nemám šanci to označit a zjistit zda výměna proběhla

Šanci máš. Rozeber půl auta :)

To je dneska uplně normální. Zkus si třeba jen vyměnit žárovku v pravém předním světle. Taky musíš odmontovat nádobku na ostřikovače... (no nemusíš, ale je to lepší)

[upravil dne 6.9.2007 Ticcino]

Faaaakt, nádobku. Jaký že to máš rok výroby. Já 2001 a žádná nádobka tam, je někde dole v podběhu nahoře je jen nasunuté hrdlo. Že by změna v Peugeotech???:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Pardon, trošku kostrbatě jsem se vyjádřil. Není třeba demontovat nádobku ostřikovačů, ale jen její kryt. Takový černý kus plastu. Jinak nádobka na ostřikovače je hned za pravým předním světlem.

Jo a mám P307 /2006

[upravil dne 6.9.2007 Ticcino]

Tak hold tam už je to asi jinááč. Jákdyž sundám ten plast, tak je pod tím nádobka na chladící kapalinu (ne na ostřikovač), ten nátrubek k nádržce do ostřikovčů (vůbec naní vidět) a pak trubky od klimošky. Je tam taky přístup jak za korunu p***, ale na druhý strně to je jiný cvrkot. Baterka, filtr, řídící jednotka. To je pocuc tam strkat ruce. Ale už jsem to zvládnul i tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Tak ještě jednou a teď už správně. Tys to psal správně. Černej plastovej kryt, tam je hrdlo ostřikovačů a nádobka chladící kapaliny. Já tam kryt nemám. Nádobku chladící kapaliny jo a hrdlo ostřikovačů. S tím musím hnout...

Jo jo takže žádná výrazná změna, akorát to máš hezčí, protože je to novější ( a stříbrnější, protože já to mam modrý:P:P). Ten kryt ani pořádně nevím co kreje ale já ho tam mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě dneska na základě mého e-mailového dotazu taky kontaktovali z místního Peugeota Začali od lesa, že sice individuální dovozy (první majitel mého vozu byl ve Francii) do této akce automaticky nespadají, ale že v Praze dali souhlas, takže ve ČT jdu taky na kontrolu ABS:super. Jo a řídící jednotku si označovat nebudu, stačilo mi, že jsem na tý samý (levý) straně musel měnit žárovku do tlumenejch světel a málem jsem si při tom vykloubil ruku.:mrk

[upravil dne 10.9.2007 vlacir1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tam byl dneska taky. Moje faktura je podobná, jenom mi tam chybí ten hydraulický blok ABS BOSCH a brzdová kapalina. :myslim:myslim:myslim. Vypadá to, že mi vyměnili akorát řídící jednotku a hydraulickou část nechali původní. Ještě jsem si všiml, že je to něčím překrytý - asi proti zatékání vody. Ale co, darovanýmu koni na zuby nekoukej.:mrk:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...