Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Přídavné budíky


Schreek

Recommended Posts

Zdravim, uvažuji o montáži přídavných budíků do moji 206ky, chtěl bych si tam dát teplotu oleje a tlak turba.

Zajímalo by mě jestli už s tim máte někdo nějaký zkušenosti? Jak se to zapojuje, kam se dávají čidla, jakou značku koupit atd. :myslim

Budu vděčný za každý poznatek :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Výbornej nápad.

Dotaz : ten manometr je do 2 atm ?

Jaký je max. tlak turba - kdybych si tam dal jinej "budík" ?

A kde přesně máš to "Tko" ??

Kudy jsi tu tlakovou hadici táhl do interiéru ??

Jo budík je do 2atm a myslím že to stačí....HDIčko tak max.(moje ale má chip) 1,6 až 1,7 atm.

Tčko mám jak jsm psal hned u intercooleru je tam nějaké čidlo ke kterému vede od cooleru hadička a tak jsem ji rozřízl a strčil tak T

A tlakovou hadičku jsem tahal tak že jsem bohužel musel vrtnou diru do přepášky do motoru,žádná původní průchodka nešla použít....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Schreek

To je přesně ono :super

Jinak to čidlo (hadička) to už u těch budíku je, nebo se to někde dokupuje?

Když koupíš budík teploty oleje tak máš u něho i čidlo,a u budíku tlaku turba máš i T kus i hadičku ale mě delka nestačila tak jsem musel koupit delší,používá se tam taková jak na ostřikovače nebo jak na vzduch pro rybičky do akvárek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Schreek

To je přesně ono :super

Jinak to čidlo (hadička) to už u těch budíku je, nebo se to někde dokupuje?

No o tom bych pochyboval, spíš bych řekl, že tam má na zadní straně tlakoměru našroubovánu matku, v ní pak redukci - nějakou trubičku a na ní nasazenou hadičku (pokud to není nějaký spec. tlakoměr).

No uvidíme co nám sdělí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: Schreek

To je přesně ono :super

Jinak to čidlo (hadička) to už u těch budíku je, nebo se to někde dokupuje?

No o tom bych pochyboval, spíš bych řekl, že tam má na zadní straně tlakoměru našroubovánu matku, v ní pak redukci - nějakou trubičku a na ní nasazenou hadičku (pokud to není nějaký spec. tlakoměr).

No uvidíme co nám sdělí.

Na tlakoměru je už origo natrubek kde jen nasadíš hadičku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak na tu teplotu oleje maji nektere bloky motoru pobliz filtru oleje ( pri pohledu do motoru napravo od filtru ) uz pripravenou diru na nasroubovani cidla, ale co jsem tak koukal v serviceboxu, tak zrovna u toho tvyho asi ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

jinak na tu teplotu oleje maji nektere bloky motoru pobliz filtru oleje ( pri pohledu do motoru napravo od filtru ) uz pripravenou diru na nasroubovani cidla, ale co jsem tak koukal v serviceboxu, tak zrovna u toho tvyho asi ne

A u mýho by byla díra na čidlo?? docela bych tam ten tlak oleje dal.. a taky voltmetr.. už vim i jak a kam jen nevim co si můžu dovolit tam dát..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...