Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vypnutí autoradia


jarkr

Recommended Posts

Při koupi vozu mi prodejní technik nastavil autoradio tak, aby se okamžitě po vypnutí zapalování vypnulo i radio. Bohužel jsem si nevšiml, jak to udělal. Jakým způsobem to nastavit zpět tak, aby radio hrálo i po vypnutí zapalování. Tím ale nemám na mysli ekonomický mod, kdy se vše vypne po 30 minutách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarkr

Při koupi vozu mi prodejní technik nastavil autoradio tak, aby se okamžitě po vypnutí zapalování vypnulo i radio. Bohužel jsem si nevšiml, jak to udělal. Jakým způsobem to nastavit zpět tak, aby radio hrálo i po vypnutí zapalování. Tím ale nemám na mysli ekonomický mod, kdy se vše vypne po 30 minutách.

Rádio mi sice vypne také po vyndání klíčku, ale když chci, tak jen podržím zapínání rádia a ono začne i bez klíčku. Samozřejmě jak píšeš ecomode ho za cca 30 minut vypne.

Je to origo rádio??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedná se o originální radio. Funguje to přesně jak popisujete. Při předvádění vozidla ale radio hrálo i po vypnutí zapalování aniž by se muselo znovu zapínat. Technik jednoduchým způsobem za pomoci některého z ovládacích tlačítek radia a zapalování tuto konfiguraci změnil tak, že se radio vypne po zhasnutí motoru a musí se opětovně zapnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarkr

Jedná se o originální radio. Funguje to přesně jak popisujete. Při předvádění vozidla ale radio hrálo i po vypnutí zapalování aniž by se muselo znovu zapínat. Technik jednoduchým způsobem za pomoci některého z ovládacích tlačítek radia a zapalování tuto konfiguraci změnil tak, že se radio vypne po zhasnutí motoru a musí se opětovně zapnout.

Tak tohle by mě taky zajímalo....

Myslím, že Hnusoba by tohle mohl vědět...Co chlape ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...