Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

tak jsem dneska potkal klubáka, a rovnou dva. nejdřív mi jeden zaparkoval ve vratech a pak jsem zahlédl patrně veverčí samochod na Palmovce. @Veverka

no a pak jsem potkal taky jednoho čůůůůůráka na křižovatce v Satalicích, blikal, troubil za mnou (je to vidět na odlesku na tom autě přede mnou......) a to vše jen kvůli tomu, že jsem bliknul jednou doleva a pak už neblikal....... škoda, že ti policisté nejeli dřív............

https://drive.google.com/file/d/1QBeaTJsDGe_3qn5xVTGTiuGZO3UpsGqd/view?usp=sharing

 

IMG_20201209_084829.jpg

IMG_20201209_091539.jpg

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Scratch napsal:

potkal taky jednoho čůůůů

Asi nechceš , abych to komentoval viď.   To že je ten magor s Ochcávkou neurotik s rezervačkou v psychiatrii a objížděl / předjížděl tě v křižovatce protisměrem je pravda na 100%   :bacha

Ale že tě to nastartuje tak, že ho za odměnu předjedeš v místě s plnou čárou ??? Stojí ti to zato ?  :roker    Pak jsi se musel zase otočit a vracet zpátky k odbočce na firmu . . .   Když už jsi ho předjel přes plnou, tak jsi měl alespoň zastavit a zahodit mu stěrač nebo vykopnout reflektóóór  😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na takovy ***ky abych se s nima rval, z toho jsem uz vyrostl :D 

@Klemoň jelikoz vim, ze v tuto hodinu je plno, tak se tam takto vzdy otacim a jedu to soupnout pred kadernictvi (onehda jsem tu resil zda tam smim parkovat...)

@Péťa jo plná tam byla :D, jelikoz jsem stal natlacen na levou stranu, a je to Tecko, tak asi doprava nepojedu ze :D  no mam proste tu packu uz celkem chatrnou........ samozrejme ze kde je potreba, tam blikam.....

a slovne jsme si to vyridili, on odbocil k nam do ulice a tam ho pak blokli popelari, tak jsem se ho ptal, proc to vsechno :D no celkem magor no. Melo ho to auto zleva nabrat, tvl to by byla pecka :D 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Scratch napsal:

mam proste tu packu uz celkem chatrnou

Vidiš a já myslel, že jsi chabrus na kolena . . . A ona je to už i packa.  Já se za tebe přimluvím u Aduš , aby tě nemusela bolet tak často 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi takhle. To že jsem jezdil s busem je známo. Také je známo že je předepsáno pokud se živíš řízením vozidel přes 3,5t že musíš před zahájením kariéry a pak v 50 letech psychotesty projít. U DPP to bylo /je trochu jinak tam musíš i když máš platné vyšetření tak udělat nové psychotesty a protože DP má vlastní laboratoř na tyhle srandy a její provoz stojí nemalé peníze tak si už kdysi prosadili že při periodické zdravotní prohlídce ( 2 roky) musí každý projít takzvanou odezvou na psychickou zátěž.  A býval tam starý doktor už si nepamatuju jak se jmenoval a ten nám vždycky říkal pánové vztek musí ven když ti k tomu pomůže hlasité nadávání tak hulákej když ti k tomu pomůže chvilková agresivní jízda tak pokud to zvládneš tak upusť tímhle způsobem ale nedrž to v sobě protože za pár let ti slezou vlasy a rupne ti cévka v kouli a budeš v h.ajzlu to ti říkám jako doktor kterej má poznat jestli jsi magor normálně nebo jen když tě někdo vytočí. A na to že se budou outlocitné paničky otáčet a budou si stěžovat že jsi v buse hulákal na to se vykašli a když tě bude vedoucí za to pérovat tak mu řekni že to máš ode mně předepsané od té doby se tím řídím, je fakt že díky těm 14 rokům za volantem busu v Praze jsem na podobné věci otupěl ale když mě něco nadzvedlo ze sedačky tak to byl panečku slovník a vlasy mám cévka mi neprdla takže asi to funguje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je samozřejmě pravda.  Já také praktikuji slovník a občas k tomu trubky pod kapotou. A jak říkáš ulevím si a mám klid. Ale že bych kvůlu nějakému myškaři vyrazil vpřed jako splašený kůň to ne. Přeci si nenechám zkazit den . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že když mne takhle někdo na.*neumím psát slušně*, tak mám taky potřebu předjet a vyfotit si očima jeho ksicht do sbírky debilů. Prostě ta zvědavost se podívat jak takový idiot vypadá, to je k nezaplacení :D Není nic horšího než agresivita na cestách. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prdlačku.... 😂 přeci je jedno jestli 2 nebo 10... je to prostě mimo téma... a já to chápu... blbý je, že my už to s Radimem vlastně ukončili a ty si napsal svůj koment.... 😃 proto sem ti dala ⬇️ bylo to prostě mimo... a tohle je úplně stejnej případ... komenty mimo a vlastně už ukončený... ale líbí se mi, jak tě to rozohnilo... 😂 hele 3 !!! to muselo bejt totál peklo..... 😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...