Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

před 2 hodinami, Klemoň napsal:

To se @Pepito pleteš :papa      On jel v té své firemní kryse :D

driv jsem mu rikal XXXXXáček, ted, po tom co mne už několikrát nechal na holičkách a museli mě klienti roztlačit, má pracovní název CHCÍPáček :D

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je pravda :papa    Když jsem si to po Volvu koupil, tak jsem v práci poslouchal a občas ještě poslouchám o žabožroutech, ale za těch 7 let co to mám jsem měl jako závadu akorát výměnu vodní pumpy (prostě tekla kde neměla) a jednou výfukovou lambda sondu a to spíš proto, že jsem z ní udělal uhelnou kouli, protože málo jezdím :roker        Na to že mám naposkakováno 95 000, tak si zatím ani spojka nestěžuje. No je fakt že tak 40 000 jsou jízdy delší než těch mých 10 + 10 km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Klemoň napsal:

No v té ranní školní koloně to ani jinak nejde. Jediné co mne probere jsi ty když projíždíš a nebo zhulenej autobusák co se cpe do pruhu . . .  :bacha

Budu dělat že jsem to neslyšel to o autobusácích. :bacha  Sice se my to již velmi rychle krátí zbývá mi ani ne dvacet šichet ale výš jak se to říká jednou autobusák pořád autobusák a naše " modrá rodina " je strašně veliká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Budu dělat že jsem to neslyšel to o autobusácích

To nebylo určeno na všechny BUS drivery.  :mrk   Je to prostě jenom o lidech. Tak jako bývalý řidič C+E jsem také alergický na hlášky typu : zase ten posr... kamioňák. :papa    To platí i o tramvajích a osobácích.

Prostě když za volantem sedí sobecký či bezohledný blb, tak je jedno co řídí . . .

A náhodou jsem hrdý na to, že se ve mě zakořenily zvyky velkého vozu a tak co je velké pouštím z nepřehledných vedlejších, kloubákům nechávám v HoPo u hřbitova místo na vytočení v křižovatce a ignoruji neurotické blby v osobáku co stojí za mnou a troubí. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Scratch napsal:

nahodou, ja se o autika vzdy staram :)

Raději tu nebudu rozpatlávat co jsem viděl na srazu těsně před odjezdem v kufru Mondíka ..... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Pepito napsal:

@Vena garážmistr,co ty hrubky :myslim

Sice se my to.. .. ale výš jak.. :roll:papa

Sorry datloval jsem to na tabletu. A nějak jsem to nezvládnul zkontrolovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...