Jump to content
HUGO BOSS

Potkal jsem klubáka...

Recommended Posts

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Supersonic

Teda v Praze jsem denně a nic a docela mě to mrzí:(

Budeš muset tomu dieselu trochu víc šlápnout na plyn... :D

No to jde v Praze dost těžko, protože jak ráno, když jedu do práce tak i odpoledne cestou zpět to není nic moc:nevim Ale pak, když už vyjedu buď na dálnici a nebo jedu po staré (směr kralupy n/Vlt.) tak to jde:D:D Jinak taky nemám samolepku, ale dost o ni uvažuju. Teda až bude auto po laku:papa:papa:super

aka: to chceš jako naznačit, že bydlí pod mostem, či co? (když píše, že jezdí jen kolem baráku):D

Jinak já už nějaké členy potkal a i mě lidé poznávali v ropisovy ... v 406tý jsem v utajení (chybí jí asi to zadní hrablo)

ja potkal jednou na dalnici tesne za Mirosovicema Masinku v jeho 3.0 V6 jak si to "vali" v nejpomalejsim pruhu ( asi jel na spotrebu :D ) Zatroubil jsem , zamavali jsme si a pak jsem mu ujel :D

No a s Johnem se na Jiznaku kolem Chodova taky obcas potkame, ze Johne

Původně zaslal: AKCZ

Nikoho bohuzel v mem kraji nebo okresu nepotkavam.. alespon ne auta.. ovsem dneska se pode mnou prochazel DaveK s Aluskou v Bille v Pce... hehe sem je musel naprasit ;)

Fakt?? :D :D :D :D a ani se nepřihlásí :( . Já tě tedy nepoznám, ale Dave určitě ano.

Původně zaslal: oddie

Já jsem naposledy protroubil na Evropské Bumla, a taky mu trvalo dost dlouho, než přišel na to, co mu kdo chce :) Tak už na to příště raději kašlu, aby pak někdo třeba nevylezl a nechtěl se prát...

To vis, kdyz mam v aute pasiky a propocitavam kolik z nich vytahnu chechtaku, tak se mozek spatne preladuje na jinou vlnu:D

Původně zaslal: Driver

to Pe.Tr: tvoje auto občas vidím, když se mihnu v Neratovicích, ale nemávám ani neblikám bo auto je zaparkované u chodníku a nikdo v něm nesedí :D

jj hier bydlim ich:D:D:D

Původně zaslal: Aluška

Nikoho bohuzel v mem kraji nebo okresu nepotkavam.. alespon ne auta.. ovsem dneska se pode mnou prochazel DaveK s Aluskou v Bille v Pce... hehe sem je musel naprasit ;)

Fakt?? :D :D :D :D a ani se nepřihlásí :( . Já tě tedy nepoznám, ale Dave určitě ano.

Ja tam nechtel hulakat.. byl jsem se tam najist a tak sem Vas tam zahledl ;) Za tyden se nejspis stejne uvidime na srazu :P

Původně zaslal: Aluška

Ja tam nechtel hulakat.. byl jsem se tam najist a tak sem Vas tam zahledl ;) Za tyden se nejspis stejne uvidime na srazu :P

To jsi měl písknout, ale v Kostelci se určitě uvidíme. ;)

Taky na členy nemám moc štěstí. Jen jednou jsem ve Svitavách na hlavním kruháči potkal tmavě modrou 406 se samolepkou na 5 dveříh, ale to už bylo někdy zjara. :myslim

Původně zaslal: Lukash605

možná budu trošku za vola,ale kde se dá sehnat nebo objednat ta nálepka?dík za info

tady tady

už to funguje:D

[upravil dne 8/9/07 Pe.Tr]