Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

Původně zaslal: Burisek

no já potkal z výjezdu u Průhonic na výjezdu na dálnici směr Brno temně modrou 406tku se čtyřočkem a bylo to včera,cca kolem 9.30 hod. Řidič měl myslím vousy..... a RZ si nepametám.....

to byl crank.look , alias Blažena ,resp. bývalé auto paul Janeho

[upravil dne 24/5/09 Pe.Tr]

post-0-14109607113536_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom pripade by to chtelo tu 70 cm rovou nalepku na predni SKLO :D

A vlajecku bych nenosil, bo by se mi ji tam nechtelo stale davat, a kdyby sem ji tam nechal, tak by mi tam vydrzela max 1 den :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: budvar

No většinou někoho potkáš zepředu a to pak nálepka na kufru je všeříkající :-D Já sem pro vlaječky, sám s ní jezdím, ale kromě zpozdílka sem nikoho nepotkal s ní páč vidět vlaječku dám se na pronásledování :-D

Vlaječka je dobrá třeba na srazech, v běžném provozu bych jí ale určitě nevozil (bych si připadal jak ichtyl). Já mám klubovou samolepku na přední kapotě a na pátých dveřích + podložky pod RZ (pravda, ty jsou od pražského parkování poněkud polámané - nicméně protože s mi nelíbí velikost nápisu na podložkách nových, tak jejich výměnu neřeším).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak ja jsem zatim nepotkal nikoho ... pohybuju se casto po trase frenstat - ostrava, a vubec okoli, ale jeste jsem nemel to stesti

nicmene, kdyz jsem se vracel z francie, tak na d1 smerem na brno, nekdu u vm, jsem poustel v levem pruhu jinou 406 sedan, svetle zelena metaliza a tak nejak se mi zdalo, ze ma klubovou modrou podlozku pod RZ, ale kdovi, serilo se a v te rychlosti .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: KingSpade

tam kde bydlím...Ostrava-Dubina...potkávám Peugeota 309 už delší dobu..ale až nedávno sem si všiml že má klubovou nálepku na pátých dveřích..barvu bych identifikoval na tmavou šedou metlu...fotku ale nemám

To mě napadá KoudaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 309GT

Původně zaslal: KingSpade

tam kde bydlím...Ostrava-Dubina...potkávám Peugeota 309 už delší dobu..ale až nedávno sem si všiml že má klubovou nálepku na pátých dveřích..barvu bych identifikoval na tmavou šedou metlu...fotku ale nemám

To mě napadá KoudaK

KoudaK není z Ostravy, ale kousek od Brna.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...