Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Supersonic

Teda v Praze jsem denně a nic a docela mě to mrzí:(

Budeš muset tomu dieselu trochu víc šlápnout na plyn... :D

No to jde v Praze dost těžko, protože jak ráno, když jedu do práce tak i odpoledne cestou zpět to není nic moc:nevim Ale pak, když už vyjedu buď na dálnici a nebo jedu po staré (směr kralupy n/Vlt.) tak to jde:D:D Jinak taky nemám samolepku, ale dost o ni uvažuju. Teda až bude auto po laku:papa:papa:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aka: to chceš jako naznačit, že bydlí pod mostem, či co? (když píše, že jezdí jen kolem baráku):D

Jinak já už nějaké členy potkal a i mě lidé poznávali v ropisovy ... v 406tý jsem v utajení (chybí jí asi to zadní hrablo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja potkal jednou na dalnici tesne za Mirosovicema Masinku v jeho 3.0 V6 jak si to "vali" v nejpomalejsim pruhu ( asi jel na spotrebu :D ) Zatroubil jsem , zamavali jsme si a pak jsem mu ujel :D

No a s Johnem se na Jiznaku kolem Chodova taky obcas potkame, ze Johne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Nikoho bohuzel v mem kraji nebo okresu nepotkavam.. alespon ne auta.. ovsem dneska se pode mnou prochazel DaveK s Aluskou v Bille v Pce... hehe sem je musel naprasit ;)

Fakt?? :D :D :D :D a ani se nepřihlásí :( . Já tě tedy nepoznám, ale Dave určitě ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Já jsem naposledy protroubil na Evropské Bumla, a taky mu trvalo dost dlouho, než přišel na to, co mu kdo chce :) Tak už na to příště raději kašlu, aby pak někdo třeba nevylezl a nechtěl se prát...

To vis, kdyz mam v aute pasiky a propocitavam kolik z nich vytahnu chechtaku, tak se mozek spatne preladuje na jinou vlnu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: AKCZ

Nikoho bohuzel v mem kraji nebo okresu nepotkavam.. alespon ne auta.. ovsem dneska se pode mnou prochazel DaveK s Aluskou v Bille v Pce... hehe sem je musel naprasit ;)

Fakt?? :D :D :D :D a ani se nepřihlásí :( . Já tě tedy nepoznám, ale Dave určitě ano.

Ja tam nechtel hulakat.. byl jsem se tam najist a tak sem Vas tam zahledl ;) Za tyden se nejspis stejne uvidime na srazu :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: AKCZ

Nikoho bohuzel v mem kraji nebo okresu nepotkavam.. alespon ne auta.. ovsem dneska se pode mnou prochazel DaveK s Aluskou v Bille v Pce... hehe sem je musel naprasit ;)

Fakt?? :D :D :D :D a ani se nepřihlásí :( . Já tě tedy nepoznám, ale Dave určitě ano.

Ja tam nechtel hulakat.. byl jsem se tam najist a tak sem Vas tam zahledl ;) Za tyden se nejspis stejne uvidime na srazu :P

To jsi měl písknout, ale v Kostelci se určitě uvidíme. ;)

Taky na členy nemám moc štěstí. Jen jednou jsem ve Svitavách na hlavním kruháči potkal tmavě modrou 406 se samolepkou na 5 dveříh, ale to už bylo někdy zjara. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...