Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

Chtěl jsem sem původně dát recenzi na občestvení "U Radima a Zůzy" ale bojím se, aby se neurazil MJ :aut 

Nicméně to risknu :D

Polévka do 3 minut od příjezdu na stole, výborná, ani extrémně teplá, ani studená a především bez hub (hurááá)

Hlavní jídlo.. mmm.. co budu povídat.. vynikající vč. výborného zelí :D 

Dezert z domácí kuchyně také výborný ❤️ A výborná káva k tomu...

Schreek a ChouLu doporučujě návštěvu tohoto hostince na půl cesty mezi Rožnovem pod Radhoštěm a Prahou 

Dáváme 6 hvězdiček z 5ti! 

3F0EF387-D9BE-4273-BFCE-A08193578C0B.jpeg

A3AEEFF4-66BA-442E-86FF-8C4EFEE37D89.jpeg

Upraveno uživatelem ChouLu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ChouLu napsal:

Chtěl jsem sem původně dát recenzi na občestvení "U Radima a Zůzy" ale bojím se, aby se neurazil MJ :aut 

Nicméně to risknu :D

Polévka do 3 minut od příjezdu na stole, výborná, ani extrémně teplá, ani studená a především bez hub (hurááá)

Hlavní jídlo.. mmm.. co budu povídat.. vynikající vč. výborného zelí :D 

Dezert z domácí kuchyně také výborný ❤️ A výborná káva k tomu...

Schreek a ChouLu doporučujě návštěvu tohoto hostince na půl cesty mezi Rožnovem pod Radhoštěm a Prahou 

Dáváme 6 hvězdiček z 5ti! 

3F0EF387-D9BE-4273-BFCE-A08193578C0B.jpeg

A3AEEFF4-66BA-442E-86FF-8C4EFEE37D89.jpeg

Ooooooooooo jak milé 😍

Hostinec?? Tak to ti to jdu spočítat 🤪🤣🤣🤣

6 hvězdiček z 5? 🤔 Ahaaaa, to bylo za tu zábavnou část se zemědělskou technikou, co? 🤣🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, MJSytic napsal:

To věřím, ale já dostanu vždycky jen čuchnout a zbytek se schová pro motorkáře :D

Co kde? Jedem Adelko 😉👍🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych nebyl mimo, my se potkali s @Goldinka na dni koni v Lomnici nad Popelkou, bylo to super a vydrzeli jsme od 9 do cca 15h, mista jsme meli super a videli vse opravdu zblizka. Byl tam pan Vydra s nasim milovanym konem Gustavem a Demonem, vek koni asi 27 a 29 let. Byly fanfarovy, stejne jako dalsi ucastnici a troufam si smele rici, ze toto byla nejlepsi akce, kde jsme kdy s detma byli. Podlejzani koni, tanec s konmi, behani podel nich, hazeni plysaku na policejni kone, nespocet pohlazeni a te lasky..... fakt jsem na mekko, dal bych sem i video ale, vse je tak dlouhe a tim padem velke, ze nenahravam. Ale jednim slovem, uzasne....  a zavrsil to @Veverka, ktery nam dovezl frgal ze scooter akce z Roznova 👍👍👍👍, dekuji vsem za pro mne naprosto uzasny vikend a v patek hura k mori ❤

20220604_104017.jpg

20220604_101604.jpg

20220604_101527.jpg

20220604_101529.jpg

20220604_101117.jpg

20220604_143003.jpg

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...