Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

nekdo holt jede opozdene z prace, a nekdo konecne obedva :D , no ve Vratislavicich nefunguje elektrina, hospoda zavrena, ve staropacke sokolovne je uzavrena spolecnost a tak me napadla hospoda na kumburku. Clovek si tak jako ji, a najednou telefon, volaji z prace a pak druhy telefon a hle Milan.... koukam na hodinky a rikam, urcite jel okolo a ono jo :D , diky za mile setkani a rychle promereni a zjisteni situace s vysledkem, ze ona ta plotna pod zadni kufr na tu operku pro Adusku pujde :D . Ta motorka je zlo :D Doma vedi uz 300 metru pred, ze se vracim domu, soused vi kdy nastartuju a kdy se vracim, a Milan si vsimne nejake plecky u silnice a hned mi taky vola :D . Ne vazne, bylo to moc mile a tak nejak to narovnalo rano, kdy jsem jsem kluka na Ducati pomahal zvedat po tom, co ho sundal debil v BMW (asi 25 lety plecce) a poslal ho primo do protismeru do dodavky. Takze Ducati je totale a ridic nastesti kantare.....  cely den jsem na to myslel az tak, ze jsem zastavil u prejezdu  vlaku a stojim a najednou plesk pres helmu.....a najednou mam na rukou zavoru :D. Jako *** jsem, ale prehlednout zavory a jeste si od nich nechat jednu lisknout, to uz je moc :D . jeste ze jsem tam stal sam :D , kazdopadne mi to zvedlo celkove naladu z rana :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@radim.1008 @Pe.Tr @Péťa @sitler Tak jako snad pánové vidíte na klubové samolepce to utržené "m" na konci webu, co se mnou lepil snad Stibto nebo kdo na prvním Kokoříně a takhle hezky se nám to povedlo :D, takže hned 100% víte, že jsem to já.... Teda už nejsem, auto bylo prodáno a jsem moc rád, že stále slouží.... 🤩 To jsi mě fakt potěšil... Jinak SPZ mají opravdu jinou, měl jsem nějakou výrazně starší.... Asi opravdu bylo původně 3E5 nebo tak něco...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dnes ráno 5:27 byl spatřen @chuck11 🤭 ( před touto křižovatkou), kdyby více zpomalil a dal mi přednost (na přechodu pro cyklisty) tak bych mu poděkoval 👍

Jel jsem na tendemu, sám 😉 ráno dělám uber a odpoledne už mám druhého 😁

Trochu jsem si s mapkou a kreslením pohrál 🤣🤣🤣

1TX.jpg

Upraveno uživatelem zbynek..s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...