Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

O weekendu jsem byl s částí rodiny na oslavě narozenin v autocampu Řásné (ani, taky tam byl kdysi sraz Peugeot Clubu). Byl tam mj. i synovec, z kterého jsem chtěl udělat "klubáka" a dozvěděl jsem se, že Patrik_508 už nějaký čas členem je. 

Takže v Řásné vlastně proběhlo setkání klubáků a tak zmínka v tomhle vlákně má opodstatnění 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvěd Řásná je krásný kemp :) A jak to tam teď vůbec vnuk pana majitele vede? Je to stále tak super jak bylo, nebo se něco pozměnilo ? 

Bohužel po smrti pana Jakwertha v lednu 2020 jsem slyšel, že to pak šlo s kempem dost z kopce :(

Rád na něj vzpomínám, protože když jsem vyjednával kemp pro sraz, tak na lepší jednání jsem v žádném kempu nikdy nenarazil, ale to bude tím, že pán to v důchodu měl jako koníček a přilepšení a vůbec mu nešlo o extrémní zisk :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci Řásná to mi něco říká i to jméno bývalého majitele ten kemp se jmenuje Velkopařezitý nebo tak nějak nebo je u rybníka který se tak jmenuje? Jestli jo tak tam to asi taky znám sice z působení v jiné partě že @MP@baffy se xsara.cz jsme tam byli dvakrát.  A bylo to takové jak píše Lukáš pan majitel byl nakloněný různým takovým klubovým zájezdům a nebyl problém i když bylo objednáno xx míst tak se vždycky našlo místo i pro pozdě přihlášené zařízení tam nebylo řekněme ***** ale co ta bylo bylo funkční a čisté. Vzpomínám na ten první co jsme tam byli to tehdy byla na poměry v té partě obří účast a byla to otvírací akce sezony i pro kemp tak byli nějaké nedostatky v jedné chatce se objevilo myší hnízdo ale téměř okamžitě se to vyřešilo tak půjdete spát za cenu chatky do zděné budovy. No jo no tohle je vždycky škoda když podnik převezme v rodině někdo kdo pro to nemá až takové vlohy nebo se to snaží natvrdo přestavět na jinou filozofii. A při tom si myslím že to byl jeden z kempů kam se takovéhle hromadné akce rády vraceli a byl oblíbený stran organizátorů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Kluci Řásná to mi něco říká i to jméno bývalého majitele ten kemp se jmenuje Velkopařezitý nebo tak nějak nebo je u rybníka který se tak jmenuje? Jestli jo tak tam to asi taky znám sice z působení v jiné partě že @MP@baffy se xsara.cz jsme tam byli dvakrát.  A bylo to takové jak píše Lukáš pan majitel byl nakloněný různým takovým klubovým zájezdům a nebyl problém i když bylo objednáno xx míst tak se vždycky našlo místo i pro pozdě přihlášené zařízení tam nebylo řekněme ***** ale co ta bylo bylo funkční a čisté. Vzpomínám na ten první co jsme tam byli to tehdy byla na poměry v té partě obří účast a byla to otvírací akce sezony i pro kemp tak byli nějaké nedostatky v jedné chatce se objevilo myší hnízdo ale téměř okamžitě se to vyřešilo tak půjdete spát za cenu chatky do zděné budovy. No jo no tohle je vždycky škoda když podnik převezme v rodině někdo kdo pro to nemá až takové vlohy nebo se to snaží natvrdo přestavět na jinou filozofii. A při tom si myslím že to byl jeden z kempů kam se takovéhle hromadné akce rády vraceli a byl oblíbený stran organizátorů. 

Jak píšeš Vašku. Těch srazů jsem tam pořádal víc za doby pana Jaquerta. Byl tam hned první historický sraz Xsara.cz a pak ještě minimálně dva. S tím pánem se dalo domluvit vše. Jak potom bylo na našich srazech zvykem nedělní ranní opékání buřtů, tak dokonce na nedělní ráno zajistil čerstvý pečivo a nechal dovézt od nějakýho řezníka špekáčky a klobásy. Jezdím tam často, za kempem parkuju a vyběhnu si na Javořici tak to vídám. Za Jaqwerta se od prvních jarních dnů větrali chatky, opravovalo se po zimě, natíralo, uklízelo . Prostě tam se člověk rád vracel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 9. 2021 at 17:41, PaKr napsal:

@Milhausekkk nebyl jsi dneska v Kauflandu ? Cca v 15:30?

@PaKr  Ahoj, je to možné ale je už to pár dní tak to nevím s jistotou. Pokud ale měla Kuga devatenáctky kola (a ještě originál :aut ), tak jsem to byl určitě já ;) protože denně na svých cestách potkávám spoustu aut Kuga, které ale  jezdí na stříbrných  origo sedmáctkách, se kterýma se auto prodávalo (v Novém Jičíně vím jen o jednom autu v mé barvě, které má neorigo 17-18 ?? kola v imitaci designu černostříbrná)

Upraveno uživatelem Milhausekkk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze čtvrtka na pátek budu pracovně v Mladý Boleslavi a je celkem velká šance, že se večer budu nudit v hotelu La Romantika na Viničné. Kdyby někdo měl chuť na pokec a pivko, jsem případnému setkání klubáků nakloněn

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...