Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

Včera plánované setkání s @Schreek  tatík moc děkuje za obilí je spokojen já už méně jak jsem ty pytle poctivě zavazoval tak jsem si o ten provázek pořezal oba malíčky včera to šlo když jsem se vrátil tak jsem to jen pomohl tatíkovy uklidit ale dnes jsem na dílně trpěl celej den jak zvíře. A dnes mě tady na dílně navštívil @jarokare měl tady kolem nějaký pojížďky tak přibrzdil chvilku pokybicoval a pokračoval v krasojízdě, ten tlumič jsem mordoval ještě asi hodinu nakonec jsem musel rozřezat to spodní oko srazit to z té trubky ořezat tu gumu poklepávat kolem dokola a pak jsem to velkým hasákem protočil a pak teprve to šlo vytáhnout no zas..ný auto s ku.dou na kapotě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to nebyl klubák, ale dám to sem. Včera na dálnici D1 směr Brno jsem u Humpolce dojel cécéčko,kde řidič i přes občasné přeháňky jel se staženou střechou. :super :D Když jsem s ním pak mluvil na benzince, tak měl stejnou motorizaci a ročník, jen on měl najeto cca 65000km a já mám cca 173000km. :papa

IMG_20210830_145606.jpg

IMG_20210831_072551.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 8. 2017 at 15:51, Laďa napsal:

Kdopak byl dnes v Jeseníku peuzion U Petra asi na obědě? Stříbrná 306 v kombíku a na značce "J". Více jsem si nezapamatoval. Než jsem se rozkoukalbyl už pryč.

Sice pozdě ale přece, jo byl sem to já. Rád tam trávím dovolené a u Petra vaří fajn 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...