Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

Njn, jenže já nejsem Pražák. Já jsem právě ten "S"sedlák. Proto to S v uvozovkách. Tak říkají Pražáci lidem ze středočeského kraje, který má v RZ Sko a měl bych ho mít i já. Takže to nebyla vůbec narážka na tebe nebo obecně na mimopražské. Jen na nás Středočechy ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RZ (SPZ) se nemusely měnit už kolem přelomu milénia. 309ku jsem kupoval s SPZ NAI 11-81 a v podstatě velice záhy šla na pražský 2A6 0496. Transportera jsem ale dlouho provozoval se žlutou SPZ TUA 55 -86 a využíval jsem toho, že jsem byl všude za burana (podjíždění v pruzích apod.). Pak do mě někdo někde nacouval, přední SPZ mi vypadla a já dostal 3A7 2749. Následně jsem jel do Brna a zjistil jsem, že co mi ještě tuhle běžně procházelo, s A čkem nejde.

Od tý doby už mám všechny auta A čkové a přední značky v rámečku prošroubované.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně podle mě byly nejlepší "okresní SPZ" a povinnost měnit při přepisu z okresu do jiného okresu. Tehdy člověk mohl lépe předvídat - např. když v Berouně dojel auto ME, tak jel podvědomě ostražitěji, páč věděl, že to není místňák a tak dá očekávat nějaká nečekaná "minela". Dnes jsou to všechno S ka a jeden netuší.
Je pravdou, že řidič má být soustředěný a ostražitý po celou dobu jízdy - ale snad chápete, co jsem textem výše chtěl říct.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, chápu--ono se vůbec logické myšlení z života vytrácí, před rokem tady vydávali SPZ s Y na konci, teď dávají s A 🙈, ostrava dostala tenkrát T, škoda mluvit 😉

dnes jsem jel v 6 ráno k doktorovi, ale musel jsem si vyčistit čelní sklo, bo bylo samá havěť--za těch 5 minut čištění vyšlo z našeho domu 7 žen, naskákaly do aut a jely do práce (myslím), tak jsem zůstal s otevřenou hubou, bo tady chlapi asi už nerobí 😯😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ozzy56 napsal:

jojo, chápu--ono se vůbec logické myšlení z života vytrácí, před rokem tady vydávali SPZ s Y na konci, teď dávají s A 🙈, ostrava dostala tenkrát T, škoda mluvit 😉

 

se říkalo auto z kraje pana Tošenovského :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...