Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

jen doplním, a nepustil mne @Klemoň, abych mohl odbocit :D :D . Já vždy čekám až zahlédnu 2AM, občas mne mate jiný auto :D , jinak bylo vidět jak tam mácháš rukama, tak jsem si říkal, asi honí pavouka :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

upřímně jsem netušil kam to vlastně dát, ale říkám si že majitel tohoto vozu by mohl být zde na klubu.. Včera večer v OC Šestka, hodně netradiční tohle jen tak potkat na parkovišti :) škoda že jsem se s majitelem nepotkal, byla by radost vidět ho za jízdy :P Taky jsem ohledně těchto modelů docela neznalý, takže nevím zda je to dodatečná úprava či originál, to by mě docela zajímalo..

 

IMG_20210203_173408.thumb.jpg.1c9c3521d7352096f8d1ff5856697f21.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď na D1 nezamával ani nezablikal - a to sem mu jako správná pani vedoucí.. 😅 vjela až pod čumák blikla 2x varovkama a nic... - s fousáčem s hradeckou značkou to ani nehlo... 😂 - jeho nervy bych chtěla mít.... 😂😂😂

Tmavá 5008 mpv, myslim že po faceliftu... a bílá samolepka na zadnim okně dole v levým rohu.....

Kdos to byl.... nezbedo... 😜 sjížděl si na Plzeň Říčany ... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D a přijel, když přestalo sněžit, povídal něco o tom, že silnice nic moc. :D

před 11 minutami, Pepito napsal:

@Medvěd to nebyl, ten jen profičel, ale tipnul bych si že to byl @MJSytic:myslim :papa

To jsem nečekal. :super A nebyl sám. :D

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska slusna potkavacka s @brixtr on na moste nad cernym mostem smer D10, ja pod mostem smer cerny most a D11 :D presne jsme se X on na moste, ja pod mostem, celkem slusna nahoda :D , ano jel jsem k @Vena garážmistr na konzultaci co s tim naborenym coupe :(:(:(:(:(:(:(:(:(

jak jsem psal jiz ve vlaknu Co jste dnes udelali, tak mu patri diky za zprocesovani prohlidky v dobe, kdy ja jsem u zakazaniku a nemam na to cas. A moc to pomohlo uvedomit si, co s tim vlastne vse je, ze to neni proste legrace za par kacek a ze to naopak je celkem totalka........ Byl bych velice rad, kdyby vice Prazaku ho podporilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...