Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

Tak dneska jsem se hnal domů trochu dříve ( cca 16,30 ) a zase proti mě jelo nějaké neidentifikovatelné vozidlo a mečelo jak splašené . . .  😂

A on to @Scratch na motorce :papa               Člen Peugeot Clubu ale poznat ho - to je umění :  Ford , Volvo ,  Honda Hornet . . .   :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno.... Poznal jsem člověka, který má ještě lepší ušáky, než já.... :mad:  A to je co říci.... Obyčejně při odchodu ze zkušební komory se mně ptají, jestli jsem to tlačítko nemačkal preventivně.... :aut  No není frekvence jako frekvence....

Ale dumal jsem celou cestu domů (nad tím zvukem).... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, VojtouNerCZ napsal:

Včera jsem zřejmě potkal @Moral3zovu bejvalou u bazénu v Kolíně. Černá 307 sw předface, facelift světla, černý interiér, zadek bez znaků ale byla bouchnutá na levý bok. 

Nekecej! Ani bych se nedivil. Když jsem ji prodal, tak mi volal kamarád, že potkal týpka u KFCčka jak to tam bere přes ručku. Ještě, že jsem ji neviděl 🙄 Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 4. 2011 at 13:02, wooody napsal:

dneska kolem 10 jela prede mnou stribrna 306 na prazskejch cislech, kdo z vas to byl? Blikal na me varovkama... na silnici z lovosic na most

Tak to jsem byl možná já, pokud to byl kombík. Jezdil jsem v té době slavit na Svahovou u Chomoutova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...