Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

@radim.1008 on toho ze sebe na sraze taky moc těch zážitků nevychrchlal😀. A docela to chtěli i zazdít ten minisraz kdybych mu nenapsal tak by se neozval a nepřijel.  A navíc zjistil že má na minisrazech konkurenci v ukecanosti. Byl se tam podívat jeden nový člověk ale moje děravá palice zapomněla jeho nick . Pamatuju jen že má 407 SW v modrý barvě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jel plechovkou :D  kafe není problém , dokonce jsem celý týden od cca 8 - 15 hod v Radovesicích na úřadě , tak nemám problém odskočit do Libo na pumpu i v těchto hodinách .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Právě teď na Táborský v Praze před Baštou bílá 406 sw s tmavou kapotou... :) samolepka na levý straně kufru... seděli tam dva člověci - nestihla sem absolutně nic.. 😄 dement jel moc rychle 😂

kdopak to byl...? 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

No já přijel ke Scratchovi pro nové roušky od Miss Scratch a ukázat cestou svoji novou Motorkářskou roušku a rukavice  🙂  .  Nicméně rouška normální byla na hubě také, jen v autě ji pro bezpečnost sundavám . . .

Ale je to naprd . . .   Chtěl jsem dát Aduš na uvítanou "francouzáka" a vyměnit nějaké bacily a ty roušky nějak nechtěli povolit. Asi "nějakej dobrej oddíl"  😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...