Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

@StibTo, když jsem byl letos v Praze na Legendách, tak jsem si při přesouvání z ubytování na výstaviště všimnul, že 9 z 10 lidí mělo v uších sluchátka. :myslim

Tady u nás na vesnici v Lošticích a ani v Olomouci to tak není.. 😂

Pak není divu, že se navzájem nevidíte a neslyšíte. :myslim 

Neber to jako rýpání, jen jako postřeh. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepito tak ono je to u mě o tom že jsem spíš zvyklej jezdit autem, kde mám klid, nemusím nikoho poslouchat (a ani čichat) takže do MHD prostě sluchátka sebou povinně a "odtlumit se" ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 27. 9. 2019 at 15:15, poldiss napsal:

@Pepito Hlavně si představ, že například jedeš z jednoho konce města na druhý klidně i víc než hodinu a posloucháš celou dobu ty elitní myslitele a jejich výblitky. Taky to bez sluchátek absolutně nedávám :D

krásně popsáno. Já MHD jezdím jedině v noci a v podroušeném stavu, tak doufám, že jsi nejel někdy se mnou :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta cesta z Třeboradic byla v pohodě. To jsem měl spíš strach že se to v Tobě rozleží a že nebudeš chtít ven z auta. 

Ale jako ta hláška je dokonalá " elitní myslitelé a jejich výblitky " to budu muset zejtra ráno hodit k dobru na garáži. A to si vem že když jsem jezdil jako kmenovej tak jsem to musel poslouchat každej den a celý šichty. Naštěstí jako brigádník se můžu vůči těm " elitním myslitelům a jejich výblitkům " chovat trochu razantněji než kmenovej. Protože zatím pořád trvá situace kdy nás brigádníky prosí aby jsme šli jezdit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Weri 605 napsal:

Právě teď u Kohinorky.... :) kdyby to dementovi nechcíplo, tak sme si mohli zamávat na dalších světech ... s kýmpak...? 😀

 

A ví se tedy kdo to byl...? 🙂 i rámeček s doménou... to musel být aktivní clubák...

Upraveno uživatelem Péťa
Odstraněn obrázek z citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...