Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

Včera se stavil večer @MilanF1 a odvezl mi auto a místo něj zahodil před barák to svoje pracovní a dneska ráno se stavil @Scratch a zahodil u mne přední lampy na V30.

Takže výsledkem je , že jsem bez svého povozu , před domem mi stojí auto od kterého nemám klíče a v ruce mám lampy ke kterým nemám auto 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na dratenku ty jses expert jako Hurvajz na Tempo 😂😂😂😂, diky moc 😀. Asi jeste koupim jiny zarovky. Ne, nejdriv to necham nekde seridit a pak budu resit zarovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to vlastně trochu vynechal.  V pátek mi bylo vráceno moje auto s opraveným blatníkem a nárazníkem od @MilanF1

Ono to moc není vidět na tom detailu - je to opravováno rukou laika (růžová skvrna) a blatník je prasklý. A pak u Milana na dílně čerstvě opraveno i s perletí - ta taky není vidět  😂   A také nejsou vidět opravená vydřená futra a rozleštěné lampy

Jo a pro rejpaly ve skutečnosti při převzetí tam žádný barevný rozdíl není.  A po odsolení z dovolené u moře bude následovat celkové rozleštění a konzervace / ochrana laku.

IMG_20190530_171437.jpg

IiG-20190601-WA0000.jpg

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a dnes jsem potkal @Pe.Tr A také větší rozsah činností.  Nárazník dolů, kontrola situace a následně instalace kompresoru a dvou trubek. Zapojeno tak , že se dá přepnout původní basový šnek na ječící trubky a zpět (při návratu vyzkoušeny trubky na dvou milencích přecházejících na červenou. Madam utíkala až se kouřilo od kramflíčků - opravdu.   😂

No a po velmi pečlivém zapojení, vysvazkování kabeláže a testu funkčnosti následovala nouzová oprava / výměna uchycení držáků krytu pod motorem.  Ty by stíhací jizdu za @Scratch  po dálnici k moři nevydržely :bojim

A jako bonus reagoval Peťan na můj povzdech nad zasviněným motorovým prostorem jeho omlazením tak o 148 let. Vlastně byl ještě další bonus a to vyleštění oken zvenku i zevnitř.  Už jen jako perlička na závěr : Akce probíhala za podávaného občerstvení a závěrečného poklábosení nad kávou na verandě. Ještě jednou patří Petrovi velikánský dík za provedené práce a ve velmi přátelské atmosféře strávený den :papa       :super     :potlesk

Už jsem skoro zapomněl , že člověk může narazit i na takové lidi jako Petr.

 

IMG_20190601_101728.jpg

IMG_20190601_101850.jpg

IMG_20190601_134556.jpg

IMG_20190601_134604.jpg

IMG_20190601_134624.jpg

IMG_20190601_155409.jpg

IMG_20190601_155416.jpg

IMG_20190601_155423.jpg

IMG_20190601_155436.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@radim.1008 věř tomu , že po tom co jsme s Petrem absolvovali mohu s čistým svědomím prohlásit - tohle bychom tedy na sraze nedali a pokud ano tak s výsledkem , který by se mi určitě nelíbil.  :bojim

@Pe.Tr ne nechci . Jen jsem popsal realitu :super    Jestli se ti to nelíbí , mohu samozřejmě napsat , že jsi otročil vlastní dítě pracemi na zahradě , nebo že jsi mi nedovolil ti posunout pergolu. 😂

PS:  uřízni ,prosím, tak 2cm té hadičky a vem mi to na Prágl sraz, ať vím jakou koupit, kdyby některá praskla :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku - podběh by opravdu nestačil. Vzhledem ke způsobu montážních bodů u houkačky a protáčejícím se šroubům v uložení byli a v této variantě potřeba 3 ruce najednou pro zdárný úspěch . . .   Například já se svými prostředky bych to určitě nedokončil a nebo možná tak přivázat drcpáskou k rámu . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

Tvl, voni rozebrali pulku auta a přitom stačilo sundat podběh. Von je ten Pe.Tr pořád velikej no, do podběhu by se nevešel :D

nez velkej tak spis linej, dal jsem si k tomu židličku a najezdama si to přizvedl k držce , se nebudu ohýbat jako. 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...