Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

Dnes minisraz v Lovosicích na pumpě👍. V pozadí @Lihous a @Davidak79. Probrali jsme naše káry, ale hlavně info od Lihouše ohledně DAB+ příjmu. Jen ten Davidak79 se tam přihnal s něčím co tam nepatří. Ale chápu, odskočil si z práce 😁 . Děkuji za čokoládový pozdrav z Dobrušky 😋

027EA8D0-CD5A-4A2E-B259-4A917F082EDC.jpeg

9CBB9764-9603-49F3-890A-E7EE04781545.jpeg

DF2877CE-1688-4F0E-A096-6D47B9750465.jpeg

6B9D8ECE-E09A-4CA7-9A19-15F696624FB2.jpeg

Upraveno uživatelem Pažout508
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky se mnou Kůstka jela jen v pondělí - nějakých 150 km. V úterý už jsem jel na sraz s kámošem sám - odmítala mrznout (byla jí zima na nohy) Bundu měla moto - ta byla OK.

Jen pro zajímavost : do 90 km/h jsem byl teplotním komfortu i já , ale při těch 115 km/h na dálnici (navíc s vichrem co fučel to bylo někdy pocitově i více) už byla zima i mě a trpělo krční svalstvo (tedy to co tam zbylo)  

Po pravdě optimální bylo tak cca 70 km/h co jsem tak průměrem i více/méně mimo dálnici jel. Kolem Trosek jsem se po těch serpentýnách krásně vydováděl a bylo i teploučko.

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ    Já jel I. i II. třídu (stará plzeňská , stará boleslavská + šoustky :papa )    Ale když tě tlačí čas tak je rozdíl 40 minut po dálnici a nebo 120 minut po okreskách  :roker

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...