Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

@Milan+ Ano, tehdy jsem bydlel a pracoval v Liberci, ale to už je taky několik let zpět. ;) No, není to o tom, že by mě bavilo měnit místo a začínat. Je to o tom, že přišla nabídka, která se neodmítá a tak jsem šel za lepším. Teď už se usazuji a další změny neplánuji. :) A už dost  :xvul  více kdyžtak přes SZ. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 2. 2019 at 15:42, honzanaj napsal:

Včera v podvečer červená 806 s klubáckýma samolepkama na zadku a okně , Pha - Budějovická.

Ano já. 

Ferry, do šrotu nee. A prodat, taky ne. Je to naše první auto a tudíž srdcovka. Teď sice slouží jako stavební, ale pak zase půjde komplet do pucu. 

Upraveno uživatelem adraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V posledních týdnech ( připadám si jak mamlas) když potkávám nějakej typ Peugeota hypnotizuju rámečky SPZ a možnej výskyt nálepek clubu a až dnes nastal průlom :D Jenže nevím skoro nic , byla to 2008 či 3008 na 5008 mi to připadalo malé stříbrné barvy a clubovými rámečky SPZ v Třebenicích na Litoměřicku. Spézetku si nepamatuju ani písmenko natož číslo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska kolem těsně před polednem od Ládví přes Kobylisy na Bohnice stříbrná 307 středočeská RZ na hagusech příčníky já jsem vyjížděl z obratiště s Karosou a měl jsem L. 145

Jo a dnes podruhé v okolí Kobylis jsem potkal předsedovo bývalého Partnera (pořád je dvoubarevný).

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...