Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

Potkal jsem dnes v Žamberku u Billy asi bývalou 206ku @Harry-HK klubovka je sundaná, zbyl jen lev a má bouchlej pravý blatník a chybí ji lišta na nárazníku. :roll

A dnes přijel pro masku a půjčit si světlo @AKCZ

DSC_4074.JPG

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, ChouLu napsal:

Dnes na D8 u Zdib potkána 406 člena @mifa s klubovou samolepkou na vratech :) Blikal jsem, ale v Hyu a bez reakce

 

EDIT: tak podle fóra vůz prodaný v roce 09 :(

podle fora i clen Mifa bohuzel uz davno po smrti........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 5. 2018 at 20:42, radim.1008 napsal:

Potkal jsem dnes v Žamberku u Billy asi bývalou 206ku @Harry-HK klubovka je sundaná, zbyl jen lev a má bouchlej pravý blatník a chybí ji lišta na nárazníku. :roll

A dnes přijel pro masku a půjčit si světlo @AKCZ

 

Chudák... jestli nemela origo rc kola, ale hnusny stribrny, tak to byla ona... prý je snad i na prodej... to auto mi chybi, byla to srdcovka. Ale ke lvíčkovi jsem se vrátil... 407 sedan :cool: ještě potřebuji samolepku :D

Upraveno uživatelem brixtr
Odstraněné obrázky z citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 6. 2018 at 21:40, Harry-HK napsal:

Chudák... jestli nemela origo rc kola, ale hnusny stribrny, tak to byla ona... prý je snad i na prodej... to auto mi chybi, byla to srdcovka. Ale ke lvíčkovi jsem se vrátil... 407 sedan :cool: ještě potřebuji samolepku :D

Tady ji máš. Stojí tam už dva dny. Koukal jsem ještě, že má v háji lak na střeše. :roll 

 

DSC_0020.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondělí cca 16,40-50 v Satalicích na kruháku jsem potkal @Scratch on ve služebním  " džundé" já ve služební " čórce" . Ale netroubil jsem neb jsem nechtěl býti terčem posměchu a možná i potupy když by se rozhodl odpovědět též houknutím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...