Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

Je možné že jsem dnes okolo 14 zahlédl @Weri 605 ? na Proseku projíždět okolo Shellky směrem ke Škodovce? Zahlédnul jsem ta VW v barvách autoškoly ale vezl jsem se v busu a s kolegou jsme něco diskutovali takže jsem zahlédnul na poslední chvilku a nestačil mu říct aby houknul.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr vw asi jo... strříbrno šedivo... to byl šéf.. :) otvíráme na Tupolevce novou pobočku.. :) dneska vim, že tam vezl vapku...
Já mám teď červeno cihlovo vw plus.... a budu tam jezdit víc až koncem května a v červnu... :) - Neboj... - to vyjde...! :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ tak to nevím jestli to tou dobou bude ještě " můj revír " . i když konec května ještě snad jo. Pokouším se totiž opustit řady DP a najít působiště někde jinde.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Weri 605 napsal:

@Vena garážmistr vw asi jo... strříbrno šedivo... to byl šéf.. :) otvíráme na Tupolevce novou pobočku.. :) dneska vim, že tam vezl vapku...
Já mám teď červeno cihlovo vw plus.... a budu tam jezdit víc až koncem května a v červnu... :) - Neboj... - to vyjde...! :D 

to by ses mohla stavit v satalicich na obidek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...