Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

@radim.1008 koukam na fotku o stranku drive, me kdysi vsechny klubovy samolepky prelepili nebo strhli, podSPZ prelepili a uplne znicili..... tak to je dobre, ze uz to nedelaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska ráno cca 9:30 na silnici 107 směr D1 - Štiřín jel světlej Peugeot - stříbrná nebo bílá 207 nebo 307 (moc rychlý.. :) ) ale určitě v kombiku :D .. web na zadním okně...

a teď na jižní spojce směr Barrandov modrá asi 206 v kombiku a na zadnim okně Peugeot sport samolepka...

přičemž furt nevim, čí je ta černá 406 ve Vršovicích pod mostem... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl minulí týden štěstí. Dvakrát jsem potkal @Béďa bývalou 206 a ten samý den co jsem ji potkal podruhé jsem v Hočo Počo dojel červenýho Partnera s bílou webovkou na zadních dveřích a za volantem seděla mladá dívčina. A uhýbala před MOLkou k Lidlu. Ale jel jsem busem a nechtěl jsem řidičku vylekat tím že bych na ni houkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TIP - ten červený Partner - není to Štěpána co dělá u Domanského na Čerńáku ? Jeho nick teď nevím, ale kamarádí se s @Printem / Honzou

Jo no jóóóóó  @SV 24 - On mi to Štěpán říkal, ale já už mám plné mozkové šupliky.  :mrk    Takže se vešlo jen jedno - buď SV24 a nebo Štěpán. Tak jsem si vybral jméno  :cool:

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako je možný že jsem Tě potkal už dříve. Ale výš jak člověk když dřepí za volantem v pražském provozu denně tak za tím volantem funguje v takříkajíc automatickém režimu tak aby vše bylo jak má být ale aby se zbytečně nerozptyloval a vydržel být aspoň trochu bdělý celou šichtu. A na rovinu asi kdyby jsi nepřejížděla přes ty koleje tak bych neměl čas si to auto tolik prohlédnout a uvědomit si kam to zařadit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...