Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

Tak vcera jsem potkal v 7:55 v HoPo na Nachodske ridice jmenem @Driver a jel za nim az do Hloubetina. Jako spravny ranni prazsky ridic nereagoval ani na blikacky, ani na houkacky, ani na mavacky :D. Timto te zdravim, jel jsem za tebou v bilem hnujdaji :D

A dneska v 7:55 opet na Nachodske (no mozna v 8:00 :D ) potkan ridic @Klemoň, ktery na blikacky reagoval a soupnul to tam prede mne a pak jsme hezky pokecali nez projely vsechny vlaky :D

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně že reagoval . . .  :roker  Pokud někdo zablokuje průjezd křižovatkou 500 metrů před tím než k ní dorazím, nosem si opatlává čelní sklo v tom "maxi"  H autíčku, tak to nelze si nevšimnout.

Škoda , že jsi neviděl reakci toho za tebou, když jsem vystoupil, začal rozhazovat rukama a kopat ti do auta u těch závor :D

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Scratch napsal:

Tak vcera jsem potkal v 7:55 v HoPo na Nachodske ridice jmenem @Driver a jel za nim az do Hloubetina. Jako spravny ranni prazsky ridic nereagoval ani na blikacky, ani na houkacky, ani na mavacky :D. Timto te zdravim, jel jsem za tebou v bilem hnujdaji :D

Ráno jsem rád, že reaguju na změnu barev na semaforu natož na nějaký hjundaj...akorát jsem si to pro sebe okomentoval "co je to zase za pííííííp" :D Až potom co jsi mě předjel a viděl jsem firmu na autě tak mě to došlo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera kolem 17 hodiny v Budejovicich jsem potkal modrou 406 kombi predface a na cumaku mela 2 pridavny kulaty svetlomety a v zrcatku si myslim, jsem na jeho zadku zahledl samolepku. Napadl me komisar, co @OK406

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...