Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

:myslim  co tím myslíš? Naposled když jsem Tě vezl busem tak jsi to věděl hned jak jsi nastoupil. Jestli myslíš že nějak označuju bus kterým jezdím tak to ne.

 A) na jakékoliv ozdoby je vedení garáže dost citlivé tolerují pouze záclonky a jiná stínítka na vozech SOR protože tam se to zdůvodňuje bezpečností jízdy (odlesky osvětlení interiéru v čelním skle).

B) za posledních 10 šichet kdy jsem vyjel s " naším " vozem jsem ho 6x poslal z trati domů na jednu a tu samou závadu. Proto už se ve voze ani moc nezabydluju protože pak by akorát ve voze člověk něco zapomněl a přišel o to.

Ale když mě potkáš s 807 tak tu jsem včera označil na pátých dveřích u levé lampy.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spatne jsi to pochopil....... vcera me vezl venca vocasek z facebooku klubu peugeotu a psal mi ze s nim jedu, jeste kdyz jsem sedel v buse :D, takze ted uz muzu potkat na trase klubaky 2 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možné že jsem potkal @Weri 605 na Střížkově? Dnes odpoledne cca 16 hod. Od Ďáblic směrem na Prosek jelo tmavě modré Citigo s webovkama autoškolavrsovice a na sedadle smrti seděla tmavovláska.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...