Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

V 9. 11. 2017 at 3:58, macik.83 napsal:

To bylo nabidka, tim padem by jste neotravovali :) Manzelka s tim poctilala, skoda, jezdim z prace, kdyz vy uz jste tam nebyli. Ale vcera jsem tipoval, ze koncite, kdyz jste vyvalili toiku za branku :D No nic, at se ti dari, mozna nekdy :papa

Tak zitra zase vás nedivse co tam budem dělat:mad::roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes sluzebne Vena garazmist v SORce nebo co to bylo za stroj na tabuli smer "palmovka"
cas cca 13.35 na Proseku na krizovatce
bohuzel sem nestihnul zareagovat skocila mi zelena z bocni ulice (u skoda salonu)
standartne taky maskovan sluzebakem - bilej Transit (no po dnesnim pocasi spis hnedej)

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tou dobou jsem se tam mohl motat měl jsem 185 a měl jsem našeho Citybusa. Ale výš jak pokud do mě " nebouchneš" nevím o Tobě páč jako dne jsem vstával ve 2,30 a tou dobou už jsem tak nějak fungoval ze setrvačnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, macik.83 napsal:

Precteno az ted, divila se manzelka, vas i vyfotila a poslala mi to do prace, prej podivej, co tam zase delaji :D 

dad44cec-6742-4e22-9773-87e07a474d28.jpg

Ahoj museli jsme předělat ty sloupky aby byly kompletně nové a ne jak to vymysleli šéfové na firmě , já jim to říkal hned první den že to je takhle na hov.o nedali jsi říct:grr  - já jsem v té černé vestě bez čepice:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...