Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

V Č. Budějovicích, kde jsem parkoval v podzemní garáži OC Mercury, kde vedle mě stáli tři Peugeoti. Žádný z nich neměl samolepku P-C :(  a ani jiné klubové znamení :( .  Nedalo mi to a tak jsme vše vyfotil mobilem (špatná kvalita snímku). Ale že mají Peugeoti pěkné ,,zadečky" :) .

post-4390-0-29713400-1424618414_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Škoda že tam nejsou RZ  třeba by jsme poznali  nějaké vozítko. Oldo kdysy jsem vozil malé letáčky a občas rozdával  za stěrač,ale od určité doby jsem přestal. Jinak u nás kousek ode mne stojí 205 stejná barva jako má tvůj táta ,taky bez samolepky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera kolem 17 hodiny jsem potkal Péťu v Dřevíči a v příjemném stavu setkání jsme vydrželi až do dnešní 13 hodiny (cestou jsme potkali ještě Broumov).

 

Následně jsem kolem 16 hodiny potkal zelenou (značně špinavou) 306 SDN s částí klubového znaku na pravém předním blatníku - stála na parkovšti GLOBUSu Černý Most (podle prcka tam byla k vidění i 406 coupé, ale u ní jsem si žádných klubových markant nevšiml).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem potkal zavodnika v bmw elektrovozitko a jelo docela svizne od jicina k bolce. Pak jsem na dalnici boleslav praha potkal cernou 407. Jakmile jsem ji predjel tak viditelne zrychlila a jeli jsme az do prahy na plnej. Byl to nekdo z klubu nebo jen zkouska jak nam to jede???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Da se říci že dennodenně  potkávam někoho z clubu, ale jelikož nikoho prakticky neznám, tak netuším. Projíždím celou Prahu ze severu ( po starý kolem Odolený Vody )  až na Chodov  :D a většinou vidim někoho s nálepkou, či autem co zde má vystavené. Fotit nestíhám  :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sis moc nezazávodil ne?! dnes byla r10 docela plná aut ;)

Jdem jel kolem poledne takze skoro free az pred prahou se to trosku zaclo hutnit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvědice pracující s 39,2 C. Právě spí někde na statku Bernard, musí tam být ještě zítra a pak prý nechce vědět o světě = důvod zrušení slíbeného ubytování pro Kouďáka.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...