Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

no pokud to byla moje barva, tak já za dobu co ji mám jsem viděl jen 2 stejné... takže zaměnitelnost mizivá... jinak mám na zadním nárazníku černou klubovou ;)

po koline jezdi myslim jeste jedna ale nema zatmavene svetla

ty cerne znaky sem myslel peugeotka - nebo snad je uz nemas ??

Jj mám černý znaky... toho druhyho nemyslis náhodou tmave modrou až černou barvu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra, přece nejsem slepej, ale je fakt že podložek pod značkama si moc nevšimnu.

většinou koukam na záda, sklo atd.

Ale viděl jsem tu bílo 406tku s plastama jako bylo ve filmu Taxi. Jela ale moc rychle tak jsme toho moc nevykoukal.

Dnes navečer a zítra budu lítat po Pardubicích. Klubové SPZ podložky a část loga (lví hlava) na blatníkách u směrovek. Jinak jsem takřka inkognito, protože kdo mě zná, ten mě pozná ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas se taky vyskytuju v Pardubkách u kámoše, problém je, že nevím adresu (je to naproti špitálu, z jedné strany prý vojáci, z druhé hřbitov .... každopádně je to kousek od tý přeložky co jde podle tratě od nádraží směrem na Holice)

Už vím, Kyjevská ulice

[upravil dne 3/9/2014 00:10 od Medvěd]

No clovece :D... Kyjevská, to je cele 2 ulice odtamtud, kde bydlim :D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes 13:30 spatřena vínová 406 sedan new s klubovou nálepkou na kufru v Pardubkách u Globusu.

Tipuju, že to byl h4wk3y. :roker

2michal4051: Napiš alespoň co to bylo za auto, barvu, případně začátek RZ. S klubovou nálepkou na zadní části vozu jezdí spousty lidí. ;):papa

[upravil dne 15/9/14 22:31 od Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj mám černý znaky... toho druhyho nemyslis náhodou tmave modrou až černou barvu?

myslim ze tmave modrej

kluci priznejte se stribrna 406 coupe ?? , znak klubu na haubne a maka v kolinske TPCA ??

 

a jeste cca mesic dva zpatky modra 407 SW s panoramou, klubovku na aute asi bylo nekomu pujceno, tyden s tim po koline jezdil manik kterej bezne jezdi v seatu a nemame se moc radi protoze jezdi a parkuje jak "debil"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...