Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Sorry, trošku :xvul ale tady se řešej ty samolepky, tak byste mi mohli pomoct.

Koupil jsem si samolepky se lvem (černý, vnější - viz. e-shop). Daj se tyhle lepit na sklo? Páč já ji tam nalepil a je to celý nějaký takový na pí... Kolem těch řernejch čar sou bubliny a ten průhlednej plast se dost leskne. Prostě to není uplně OK :(

Jak ste to na auto lepili? Viděl jsem tu pár fotek (samolepky tedy byli na kastli a né na okně) a to vypadá o dost líp :) Asi sem nějakej levej :(

Skoro to vidím, že budu objednávat samolepky nový :( Jakou barvu byste mi doporučili na poje auto (viz. popis). A kam doporučujete nalepit? :myslim

Dík moc :papa

Jinak, Budvare :super

Tady je můj výsledek :mad: Uvidím jak to bude vypadat ve dne na světle :myslim

EDIT: Já sem kokot :D Ona se ta průhledná fólie strhává dolu :D Sorry za offtopic. To se může stát snad jen mě :D

[upravil dne 4.12. 09 dolly1010]

[upravil dne 4.12. 09 dolly1010]

post-0-14109611305691_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, lepit se ma nejlepe pri 20 stupnich, vodu vymackat sterkou, jar do toho je picovina, staci obyc voda a hlavne ji nechat zaschnout. v tomhle pocasi aspon jeden den, pak teprve sloupavat prenosnou folii, jinak se strhne i polep.....

na sko je jedno odkud... pokud je kvalitni polep

chjo :roll:roll:roll:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono po \"nalepeni\" to vpodstate nelepi aby se s tim dalo hybat a vytlacovat bubliny.. kdyz jsem lepil celni pruh tak me vysichal nekolik tydnu ale to se tykalo jen par mist pod pruhem.. samolepka drzela uz po vytlaceni vody.. pouzival jsem cistou vodu a rozprasovac..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...