Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

Dnes Helča našla za stěračem lísteček. Nejprve se jí prý rozklepala kolena - prý nestála zrovna úplně košer a tak by pozdrav od kolínských MPků zřejmě byl oprávněný - nakonec ale zjistila, že je to pozdrav od nepodepsaného kolínského člena klubu.

Tímto tedy:

a) děkujeme za pozdrav

b) příště prosíme dotyčného, aby vydržel u auta do jejího (či mého) příchodu, co kdyby to s námi, proboha, švihlo?

Stalo se v Kolíně u nemocnice mezi 9.30 a 15.30 hod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: budvar

No většinou někoho potkáš zepředu a to pak nálepka na kufru je všeříkající :-D Já sem pro vlaječky, sám s ní jezdím, ale kromě zpozdílka sem nikoho nepotkal s ní páč vidět vlaječku dám se na pronásledování :-D

Budvare, já tě viděl přibližně před měsícem u Hornbachu v Brně, díky té tvé vlaječce, jinak si nejel do Hornbachu, ale dotankovat k McDonaldovi - hlad je ..........:D:D

Ty máš auto předělané na hamburgry???? nebo jezdí na olej :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 309GT

Dnes jsem viděl v City Parku Jihlava tmavě zelenou 306 sedan se samolepkou Clubu,měla jihlavská čísla,ale nestihl jsem pokecat,zrovna odjížděla - byla to nafta

V út.14.7. jsem byl v ZOO Jihlavě. Moc se nám tam líbilo. I počasí vyšlo. Bohužel, jsem cestou tam i zpět nikoho nezahlédl z P-C:(

[upravil dne 18/7/09 OK406]

post-0-14109608369527_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O kolo Nera je to každou chvilku Pe.tr a pp205 ( světe div se :D ) Ale když jsem viděl foto z parkoviště, vzpoměl jsem si na jeden zážitek od Globusu Čakovice a ten mě přivedl na otázku: Když parkujete a vidíte volné místo vedle Peu nebo ještě lépe stejného modelu od Peu, využijete ho a zaparkujete vedle něj?

Zažil jsem následující a docela mě to rozesmálo: Zaparkujeme a jdeme nakupovat, vracíme se a co nevidím. Dvě místa zleva vínová 406, hned vedle modrá 206, pak já, hned napravo nám to kazila fábie, ale vedle ní stříbrná 406 a hned vedle 607. Naložíme, odjíždíme a z jedné strany přijíždí zlatá 406 sedan ( hledá místo ) a pro ti mě jedou další dvě 406 break ( také hledají místo ). Z klubu to asi nikdo nebyl, samolepky neměli, ale já jí třeba také nemám. Naše vozy mají asi nějaké \"flujdum\" či co :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v nedeľu okolo 16,00-17,00 som stretol modrú 406 coupe s Topoľčianskou ŠPZ v Dražovciach. Šla smerom do Nitry. Dosť sme po sebe pokukovali tak preto sa pýtam

Na parkoviskách pokukujem a odparkujem ak je to možné pri peugeote. V Te*cu sa mi stalo, že sme stáli pri sebe 3x P306 break. Paráda :D ale z klubu to nebol asi nikto

[upravil dne 22/7/09 marko306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honza z Nera

O kolo Nera je to každou chvilku Pe.tr a pp205 ( světe div se :D ) Ale když jsem viděl foto z parkoviště, vzpoměl jsem si na jeden zážitek od Globusu Čakovice a ten mě přivedl na otázku: Když parkujete a vidíte volné místo vedle Peu nebo ještě lépe stejného modelu od Peu, využijete ho a zaparkujete vedle něj?

Zažil jsem následující a docela mě to rozesmálo: Zaparkujeme a jdeme nakupovat, vracíme se a co nevidím. Dvě místa zleva vínová 406, hned vedle modrá 206, pak já, hned napravo nám to kazila fábie, ale vedle ní stříbrná 406 a hned vedle 607. Naložíme, odjíždíme a z jedné strany přijíždí zlatá 406 sedan ( hledá místo ) a pro ti mě jedou další dvě 406 break ( také hledají místo ). Z klubu to asi nikdo nebyl, samolepky neměli, ale já jí třeba také nemám. Naše vozy mají asi nějaké \"flujdum\" či co :myslim:D

Pokud jedu nakoupit, parkuju vždy co nejblíž vchodu tam, kde je taková díra, abych otevřel dveře na obou bocích auta - jestli vedle mě stojí Piškot, Trabant nebo třeba Lincoln je mi úplně \"šumák\".

[upravil dne 22/7/2009 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Honza z Nera

O kolo Nera je to každou chvilku Pe.tr a pp205 ( světe div se :D ) Ale když jsem viděl foto z parkoviště, vzpoměl jsem si na jeden zážitek od Globusu Čakovice a ten mě přivedl na otázku: Když parkujete a vidíte volné místo vedle Peu nebo ještě lépe stejného modelu od Peu, využijete ho a zaparkujete vedle něj?

Zažil jsem následující a docela mě to rozesmálo: Zaparkujeme a jdeme nakupovat, vracíme se a co nevidím. Dvě místa zleva vínová 406, hned vedle modrá 206, pak já, hned napravo nám to kazila fábie, ale vedle ní stříbrná 406 a hned vedle 607. Naložíme, odjíždíme a z jedné strany přijíždí zlatá 406 sedan ( hledá místo ) a pro ti mě jedou další dvě 406 break ( také hledají místo ). Z klubu to asi nikdo nebyl, samolepky neměli, ale já jí třeba také nemám. Naše vozy mají asi nějaké \"flujdum\" či co :myslim:D

Pokud jedu nakoupit, parkuju vždy co nejblíž vchodu tam, kde je taková díra, abych otevřel dveře na obou bocích auta - jestli vedle mě stojí Piškot, Trabant nebo třeba Lincoln je mi úplně \"šumák\".

[upravil dne 22/7/2009 Medvěd]

no jo, jenže pak ten co stojí vedle tebe odjede a zaparkuje tam nějaký gumák se starou škodulou a při otvírání se ti pěkně opře o dveře... to jsem na vlastní kůži zažil i viděl a začal jsem po něm řvát...a on mě jen suše řekl co se nervuju,že to je jen plech....:bacha:grr

kdybych tam nebyl se svojí tak by dostal asi pěkně po držce:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: luko407sw

no jo, jenže pak ten co stojí vedle tebe odjede a zaparkuje tam nějaký gumák se starou škodulou a při otvírání se ti pěkně opře o dveře... to jsem na vlastní kůži zažil i viděl a začal jsem po něm řvát...a on mě jen suše řekl co se nervuju,že to je jen plech....:bacha:grr

kdybych tam nebyl se svojí tak by dostal asi pěkně po držce:bacha

Vzhledem k tomu, že:

a) auto je i pro mě spotřební zboží (tedy plechovka)

b) parkuju na ulici

Nějaké opření dveří při nastupování/vystupování neřeším, auto není modla (něco jiného jsou třeba škrábance klíčema po laku, to je úmyslné poškození, které mě taky vytočilo do běla).

U auta je důležitý technický stav a spolehlivost - tedy musí brzdit, zatáčet + musím mít jistotu, že mě na cestě nenechá. Ťukanec ve dveřích tohle nijak neřeší, ať tam e neo ne na technické spolehlivosti se nic nemění.

P.S.

I kdybych měl z každé strany Peugeota, nikdo mi nezaručí, že během mého nákupu neodjedou nebo že při nastupování do pažouta mi mé auto jeho majitel neobouchá.

[upravil dne 22/7/2009 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ti teda závidím medvěde že škrábance a ďulky na laku neřešíš...:super

samozřejmě že funkčnost a spolehlivost auta je na prvním místě,ale já za mé auto dal nemalé peníze a věcí si vážím...nevím jak staré auto ty máš,ale já mám relativně nové auto a škrábance na mém autě nepotřebuju:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honza z Nera

Naše vozy mají asi nějaké \"flujdum\" či co :myslim:D

Spíš bych řekl, že jich začíná být jak s*aček... Když jsem koupil 406 a jezdíval za mladou do Brandýsa, tak jsem tam stál na Parkingu od péčka sám. Dneska je každý 2. auto peugeot a každý 3. 406 :D

[upravil dne 22.7.09 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: luko407sw

to ti teda závidím medvěde že škrábance a ďulky na laku neřešíš...:super

samozřejmě že funkčnost a spolehlivost auta je na prvním místě,ale já za mé auto dal nemalé peníze a věcí si vážím...nevím jak staré auto ty máš,ale já mám relativně nové auto a škrábance na mém autě nepotřebuju:D

Taky mě auto stálo nějakou kupu chechtáků, ale zastávám životní názor, že nemá cenu riskovat infarkt kvůli něčí blbosti - takže prostě beru věci tak, jak jsou a drobné ptákovinky typu opřených dveří na parkovišti raději přejdu ruky mávnutím (jak už kdysi zpíval Suchý se Šlitrem).

Ostatně kdybych měl fakt řešit kdejakou ďubku u auta parkujícího v Praze, tak bych ho snad raději prodal a jezdil \"sockou\", jinak bych měl jistou vstupenku do cvokhausu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by dostali lidi ,,rozum\" a poznávají kvalitu od fóbií, kde se musí česká čtyřčlená rodina mačkat, pokud je vyšší jak 180 cm popř. trošku i pase?:myslim:D I já v Týně n/Vlt. to pozoruji, že je tu více 406. Bohužel, jsem s nikým nemluvil a ani se nikdo neozval. Je pravda, že parkuji v garáži a po městě nejezdím zbytečně! Ale samolepku P-C (od Honza406) mám! Ani když někam jedu, tak nikoho z P-C nepodkám a nebo nevívím, zda-li je z P-C, jelikož nemá samolepku či podložku pod spz (rz). Jen jednou mě viděl v ČB nemec.cb se svojí 307. Tak snad se někdy s někým uvidím z P-C a i pohovořím. Jinak vídávám Martin806, ale hlavně Honza406 a to u mě. Ale to už je jiná kapitola!:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaký lejounký opření dveří teď fakt neřešim. Vínovka je sice krásná, ale ten lak už něco pamatuje, takže sem tam nějakej ten škrábaneček se najde. Jo když jsem měl ještě BX, tak v eufórii jsem si říkal, že ho udělám pěkný a znovu jsem nalakova nárazníky černou matovkou. Vypadalo to nádherně, ale vydrželo to jen asi 4 hodinky. Stál jsem u Plusu a nějaký babce ujel košík. No co myslíte, rovnou prásk ho do mě. A měl jsem po radosti. Krásnej nastříkanej nárazník a vryp jak svině. Tak už jsem se na to vykašlal a znovu ho nelakoval. Jen to člověka vytočí. Ad stání sejných aut vedle sebe. Na parkovišti to vylořeně nevyhledávám, ale když vidím poblíž stát nějakou hezkou 405 a vedle ní místečko, tak si tam stoupnu. Ještě z doby kdy jsem měl BX se mi stala taková příhoda, že jsem si stoupnul na parkoviště a vedle mě si stouplo naprosto identický BX. Byla to vereze Image, kterých je opravdu k vidění jen velmi malinko. A já suveréně k autu, vrazim klíček do zámku a nic. Snažil jsem se tam dostat a ani zámek z druhý strany mě nepusti. Říkám si, že je něco špatně a pak mi to brnklo do očí. Na zrcátku nevysel mončičák. Podívám se pořádně a ejhle, dobejvám se do jinýho auta. Moje stálo hned vedle:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...