Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

Co chcete oddělovat??  Tema je jasně daný, klubové samolepky k tomu logicky patří! Nechapu proč by to mělo být zvlášť.

Hlavně že jsme zase offtopic a pojede to tu do nekonečna.

@ScratchTvuj uvodní přispěvek jsem skryl proto protože to byl právě ten který to spustil, nejdřív nas vyhodíš se samolepkama do pokecu a hned na to napišeš co maš na skle ty. To nedava smysl.
Opět prostě prudíš, nerespektuješ i znevažuješ moderatory, porušuješ a zpochybňuješ pravidla!

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v cem jsme offtopic? Piseme si o samolepkach klubovych na autech.......vzdyt jsi aktualne napsal, ze to sem patri....  ale zaroven jsi mi smazal prispevek o tom, na jakem jinem aute mam samolepku klubu :D tak ja fakt uz nevim :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě do toho netahejte.. Téma je potkal jsem klubáka, případně ne/mám klubovku na autě, podle který mě ne/poznáte...

Pokud chcete téma - Samolepky na autě ano či ne, a jaký..? (jak to máte vy...?) - tak ho založíme, přesune se co tam patří a AMEN..

A ano, chci sem chodit odpočívat.. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako snad nezaujatý : Vnímám to tak , že tu celkově vládne nějaká "nervozita" :myslim    Je pravda , že Scratch napsal svůj příspěvek tak nějak v "agresivním" duchu, ale neřekl bych, že někoho napadal a musela být reakce na to tak ostrá.  Třeba má v práci nějaké problémy a ani si neuvědomuje, že to co on napsal "normálně" my ostatní (včetně mne) už vnímáme "agresivně" .

Ale výsledkem je , že už tady zase po sobě štěkáte a podle mne je to zbytečné. :mad:  Vraťte svůj práh tolerance na "Schrekovu či Werinu" úroveň a bude tu klid. Také si sem chodím "odpočinout" a akorát na rozdíl například od Scratche, když nejsem v pohodě, tak radši příspěvky nepíšu.  Dnes tedy nejsem úplně v pohodě, ale to jen zdravotně, tak snad to nějak neovlivnilo moji reakci :roker                 Clubu a dobrým lidem zdar "Lupínci" a mějte se fanfárově :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Vyjížděl si a jel kolem mě asi na 3 metry... 🤣 dal si i blinkr... 😂 já byla maskovaná Kamzíqem...  což svěčí o tom, že ty brejle cos měl, by to chtělo vyměnit..., mávala sem jak divá... 🙈😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Weri 605 napsal:

já byla maskovaná Kamzíqem... 

Taky bych to viděl na dobré maskování 🤣

Jenom by mě zajímalo, jestli někoho potkám cestou do Prahy nebo přímo v Praze :papa Zatím jsem nikdy ( náhodně) nikoho neviděl :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PaKr určitě potkáš aspoň jednu autoškolu... a to už je tak jako napůl, kdybys potkal mě... 🤣🤣🤣

@Vena garážmistr Tu hlavní na zadních dveřích nezamaskuje snad nic... 🙈 tee nejobřejší polep co existuje... 🤦‍♀️ Veverák je prostě slepej... 😂

A jela sem k mrtvole pro ty zbytky z eshopu.. (hele ten jestli vydrží do prázdnin, tak bude dobrej.., něco tak "ošklivýho" sem dlouho neviděla... 😥)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...