Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Ano ano, viděl jsem jedno z mála nablýskaných aut 😁  a najednou @chuck11 stahuju okýnko mávám  a troubím 🤣  ostatní řidiči měli asi šok 😂😂😂

Je to lepší jezdit kolem haly a na Rudnou?   Mě se zdá, že plynulejší je vyjet na Plzeňskou a hned sjezdem na Rudnou.

Konečně bude nový povrch na prázdniny, jestli se jim to podaří na poprvé 🤔😁

Klubák.jpg

Polanka.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pondělí pošťák Ondra (čti @MJSytic) osobní dodání členské kartičky až do domu ( a to nemám ani jeden PSA povoz) - mimochodem teda ostuda že rozvážíš Peu kartičky škodofkou. Celkem ostuda teda :P :D 

 

a včera Velký Borek , ulice Sportovní světle modrá kombi 406 s T rz a samolepkou na 5.vratech . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Pe.Tr napsal:

 mimochodem teda ostuda že rozvážíš Peu kartičky škodofkou. Celkem ostuda teda :P :D 

Že jo? Já to říkám pořád, že bych měl nafasovat nějaký "Péčko" :mrk Ale asi mi chybí to správné charisma, že na to ty ženský ve vedení klubu, potažmo P-importu, absolutně neslyší :aut :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
před 2 hodinami, Péťa napsal:

Tak to čumím, že se ještě nerozpadlo 😮 (myslím tím plechy). @Radek Hurvajz

Jojo, s klukem jsme mluvil asi měsíc zpět, nefungoval mu centrál, tak jsem se s ním bavil a udržuje to v cajku. Blatník měnil kvuli nehodě ne svoji vinou (Ale stejně byl nahnilej) a od pojistovny dostal celkem slušnou platbu za to. Prahy řikal že dělali po koupi, to už kvetly. Ted to vypadá že kecal :D

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...