Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

před 48 minutami, Medvěd napsal:

Scratch - nemáš pravdu. Nic Ti nebrání jet z Černého Mostu na procházku do Šárky, na Staromák nebo do Krčského lesa, ale připrav se, že asi všude budou lidi 

Uznavam, precetl jsem si poradne co postnul Peta a nejak jsem ten dovetek o Praze a m.č. prehledl 👍

před 46 minutami, Klemoň napsal:

 @Scratch  A jéje .  A je to tu zase . . .   Takže jsem si dal tu práci a ano máš pravdu v obci Praha 14 mám les až 2,7 km daleko . A to na Aloisově nad Kyjákem.

Ano, tak je to spravne 👍😉🤣🤣🤣🤣🤣😉😉

před 40 minutami, Péťa napsal:

Diky za osvtleni situace, tim se nam celkove lehce ulevuje a pokuta asi bude nizsi, pokud nas nejaka *neumím psát slušně*a praskne....

Za neumim psat slusne hledejte slangove polaky velmi uzivane slovo, pro nase slunickare, proste prostitutka, kujva ji vystihuje vic a devka je povolena, to je zase logika ze? No tak mozna zase namet na upgrad toho XXXX co nas tu hlida abychom pred partnery nevypadali jak hromada sprostych negramotu 🤣🤣🤣🤣🤣👍👍👍👍

PS: velky lingvisticky lidsky hlidac uz to tady taky vzdal 😭

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když jste kously ty opatření tak jedno které se přímo týká mě .  Autoservisy vypadly z těch provozoven které smějí být otevřené tudíž už jsem na webovky sesmolil prohlášení proč se nemůžu svým drahým zákazníkům věnovat. A kolega mi volá a povídá proč píšeš na webovkách že budeš mít zavřeno marodíš nebo co ? A já vole tak si přečti kdo může a kdo nemůže mít otevřeno a zjistíš to a on ale však už je to jinak otevřeno můžeš mít akorát že zákazník nesmí lézt na dílnu. A já hm tak to du hledat kde je to napsaný někde oficiálně.  A opravdu to na stránkách MPO je vysvětleno tak že pokud se zakázka sepíše ve venkovních prostorách tak může zůstat otevřeno. Prase aby se v tom vyznalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

@Pepito ja taky celkem casto jezdim kolem domu Klemone, jen o tom vzdy nepisu. Protoze to neni potkani se v tom spravnem slova smyslu..... To by gronholmm mohl psat 2x denne jak me potkal v HoPo a pak odpolko v praci v Satalicich......, Kdyz jezdi kolem 🤷🤷🤷

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Verýsek... v pondělí na Zahradňáku já viděla jí, ale ona mě ne.. v úterý V Korytech ona viděla mě, ale já jí ne... 😂😂😂 obojí sme jely proti sobě ...

Ale jen počkejte... však ono nám to jednou vyjde...!!! A to pak spadnou i Krkonoše... 🤣🤣🤣🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...