Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

před 10 hodinami, Scratch napsal:

on na moste nad cernym mostem smer D10, ja pod mostem smer cerny most a D11

Hmm , tak to nechápu v kterých místech , aby jste se mohli vidět.   :myslim      To je blbost :roker , jste spolu telefonovali a hlásili si pozici nebo co . . . .   ???   🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tuším, kde se potkali:) @Scratch jel z Počernic směrem ke konečné Béčka a @brixtr jel po okruhu od Jižní spojky, ale klobouk dolů - v Praze  vždycky koukám před sebe, ne nad sebe, takže , i kdyby na té dálnici přistával Airbus, tak mi to bude asi jedno:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak do dneška jsme zřejmě byli kamarádi , ale to dneškem asi skončí . 😇    Pokud se mi budete s Milanem snažit dál namluvit , že když jede po mostovce v připojovacím pruhu , kdy zleva tě ohrožují psychopati , kteří se tam na poslední chvíli naperou , aby mohli sjet z mostu + se tam cpou ti co chtějí o kus dál odbočit vpravo na R10, tak že ze těchto podmínek má řidič čas se přes spolujezdcovo místo rozhlížet vpravo dolů z mostu , aby zaregistroval běžnou a nevýraznou barvu auta natož aby poznal, že je to @Scratch ve svém žraloku ???   Sorry , ale tomu fakt neuvěřím !!!  Ještě bych možná akceptoval hlášku , že jsi ho viděl zespodu na mostovce - stojíc na křižovatce a tedy v klidu. Ale i v tomto případě se bavíme o běžné nevýrazné barvě auta z boku , kdy na řidiče není vidět . No tohle fakt nějak neberu . . .       Jen na závěr podotknu - kluci já už jsem na pohádky fakt dost starý :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak znova a pomalu, specialne pro stare :D 

nedavno jsi psal, ze je na semafor od mostu dobre videt, tudiz Milan videl mne na semtamforu, a ja zaregistroval jeho xenony a pak stribrny bok kdyz se zacal stacet doprava na najezd na D10, no apak blikla zelena a ja se rozjel a mezitim Milan dokrouzil  az na horu, a dle hrubeho odhadu jsem se minuli tak nejak navzajem, on nahore, ja dole...... co je na tom k nepochopeni. To jen zpruzeni nervozni starci cestou do prace jsou schopny prehlidnout sede mondeo, stribrny coupe a cerny Volvo :D :D :D 

a tim jsem si to podepsal :D  

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže zase mystifikace či krutě řečeno lež - a ta má krátké nohy a tak cituji tak jak šla komunikace  a začalo to tím že jste se viděli na mostu . . . a nyní tadáááá  📯 - famfára :  

Jo tak to pak jo - protože jel jakoby proti tobě v tvojí úrovni, ale jak píše PaKr , kdyby už jel po mostovce , tak je to nesmysl . . .    Takže mystifikace a vlastně kecáš a klameš tělem . . . 

Ty : to neni pravda, ja ho videl na mostovce, jel za nejakym krapem s vozejkem, a Milan videl mne dole, samozrejme ze ne ve chvili kdy jsme se mijeli  

Já : dlouhý příspěvek o tom jak kecáte, že z mostu tě nemůže vidět a ty jeho z boku poznat

Ty : ze je na semafor od mostu dobre videt, tudiz Milan videl mne na semtamforu, a ja zaregistroval jeho xenony a pak stribrny bok kdyz se zacal stacet doprava na najezd na D10

 

Takže závěr : "kecáš" a já měl pravdu - viděli jste se dole pod mostem - proti sobě a pak už jsi ho jen sledoval, ale to už jsi věděl , že je to on !!!

Je to těžké , nerad to dělám , ale měl jsem pravdůůů - jupí mlaďochu , stáří má pravdu 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvl na čem to proboha dědku dneska jedeš? :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Řešiš tady takovou píčovinu? Zaregistrovali jsme se na dálku a pak se navzájem sledovali? Takže jsem ho na mostovce viděl? Viděl, nikdo nepsal, že jsem ho poznal na mostovce...... 

ovšem to nic nemění na tom, že na mostovce bych coupe tak jako tak zaregistroval a Milan dolu taky vidi :D a taky to nic nemeni na tom, ze jsme se skrizili meziurovnove

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Jíro @Scratch  Ono to se to začíná stáčet do nervozity , úplně stejně jak mezi tou mojí bandou pilotů s tématem zápis z jednání vedení kdo co a kdy. :roker     A to já nechci.     Když budu chtít bejt hnusnej , tak tě pošlu do p... a bude vyřešeno.  🙃

Ale ty víš že to neudělám , protože tě mám rád a nebudu si to kazit něčím co ke svému životu nepotřebuji. :super  Dnes si jedu s druhou sadou klíčů ukradnout auto z parkoviště servisu , protože proč by tam mělo stát měsíc pojízdné jen kvůli Covidu a jindy pak přijedu k vám a zbuším si tě "most nemost" .   K tématu diskuze - jen jsem prostě na začátku napadl tvoje tvrzení, že tě Milan poznal , když jel nahoře po mostovce a tím toto téma uzavírám jako nepodstatné . . .  Oba máme jiné starosti než kdo jel a co viděl na mostě . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uznavam, ze to bylo napsano jaksi zhruba, ale ze se chytnete takovy cypoviny jak moucha hovna, to jsme asi necekali. Ale jak jinak se potkat kdyz ne pod mostem a nad mostem? Protoze jinak bychom se vubec nepotkali ale pouze minuli. A to je skoro na zalozeni noveho vlakna s nazvem minuli se klubaci :D . Ty jedes na Prahu 10 vid :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Scratch napsal:

Ale jak jinak se potkat kdyz ne pod mostem

No tam se obvykle setkávali jiné existence :mad:   Nicméně včera mne Scratch vyzvedl v práci , tak nevím jestli je to téma "potkal" jsem klubáka.  Cestou jsme si dali 4x most tam a zpět a dokazovali si kdo má pravdu 😇  Ne  - dělám si srandu 😂   Ale nicméně jsem cestou zjistil dvě věci :

1) že nyní nemá Jirka dobré automobilové období - včera nám to nesmyslně z vedlejší poslal nějaký pošuk do cesty. Sklo jsem tedy nepolíbil a zbyl mezi námi cca 1,5 m , ale brzdit Jirka musel fest :roker

2) že má Adélu rád jsem věděl ( konec konců, kdo by doma nechtěl mít prsatou blondýnu ) , ale podle hlášky která z něj po té akci s brzdami vypadla jsem poznal, že ji opravdu miluje !   Tak nic , poohlédnu se jinde 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Veverka napsal:

Aby to pak vzhledem k vývoji neskončilo v jazykovém významu slovenčiny: "Minuli sa klubáci" (nebo klubákovia?) 🙉

Myslíš tyhle?
Klubák žlutozobý – Wikipedie

https://cs.wikipedia.org/wiki/Klubák_žlutozobý

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň kamera nenatacela 😳😳😳😳😳😳 musim se na to podivat, tohle byla zrovna chvile jak delana pro zaznam. Stacilo se pritom jen divat vterinu na doleva a bylo dalsi karambol.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...