Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

V 9. 1. 2021 at 22:41, Marcel505 napsal:

@Ferry Jojo, ale nějak jsem si nevšiml, kde jsi byl ty... 😕 Tak si říkám, jestli... :roll

To bych měl/mám ostudu...

Hele, sedeli jsme u stejnyho stolku :D jenze ja te poznal, az kdyz uz jsi odchazel pryc. Holt ty hadry na hubach, to je peklo 😛

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Scratch napsal:

@Ferry paradoxne dost lidem ta hadra na hube dost pomaha :D :D :D 

To mozna jo, ale vezmi si, ze si to pak v pripade opacneho pohlavi pritahnes domu a co pak :D:D jeste, ze uz jsem stastne zenatej  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, gronholmm napsal:

@OtaVždyť taky pořád stojí na Trabantský :D

myslis to moje Coupe? :D :D Kolegove holt jezdi do prace drive, tak me ceka vzdy parkovani na zeleni a cekani na flastr :D

před 12 minutami, Ferry napsal:

To mozna jo, ale vezmi si, ze si to pak v pripade opacneho pohlavi pritahnes domu a co pak :D:D jeste, ze uz jsem stastne zenatej  

https://zena-in.cz/clanek/druhy-dil-semifinale-miss-rouska-hlasujte-pro-svou-favoritku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v pátek jsem byl hodit @Scratchovi / resp Miss Scratch domů nějaké čtení a domluvit sběr pro holky. A dnes ráno jsme se míjeli u pumpy. Zajímalo by mne zda jel ještě na zelenou nebo oranž , protože já čučel na semtamfór - svítila mi už oranžová a blesklo mi hlavou zde jet nebo brzdit . . . nakonec jsem jel a jeho zaregistroval až vedle sebe a kdyby nehouknul, tak jsem ho ani nezaregistroval  😉  i tak jsem si ověřoval jestli jede na kole nebo žralokem až ve zpětném . . . :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dnes snad poprvé jsem viděl dříve já @Scratche než on mne.  :potlesk  Stál pěkně první v křižovatce, takže byl vidět z dálky.  :super     No vidět . . .  Vidět byl ten jeho žralok , dovnitř díky tónování čelního skla moc vidět není . :nevim   Když jsem přijel blíže, tak mne zaregistroval a bliknul . Já ne, počkal jsem až budu ještě blíže, aby viděl dovnitř , pustil jsem volant a mával oběma rukama.  Tak to snad viděl , aby zas netvrdil , že jsem ho já neviděl 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...